Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakinél,...

Előfordult már valakinél, hogy megjött többször is a menzesze, de mégis terhes volt? Néha kisebb fájdalmat érzek a hasamnál.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult, hogy megjött a menszeszem, pedig akkor már baba volt a hasamban. De a terhestesztem pozitív lett. Neked is ezt ajánlom: ha terhesnek gondolod magadat, akkor tesztelj, az eredményt pedig FOGADD EL. A terhesteszt már a baba két hetes korától fogva pozitív eredményt ad, ha terhes vagy.
2011. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ,hogy megjött az elején,de más volt az állaga. ezért is csináltam egy tesztet és pozitív lett!
2011. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok.De én is ebben a cipőben járok.Megvolt rendesen a mensesem de néha alul kisebb fájdalmat érzek.Én is azon gondolkodom hogy tesztelni kéne egyet.Ha tesztelsz majd írd már mi lett az eredményed.Olyan kíváncsi vagyok.Amúgy te mit szeretnél?hogy terhes legyél vagy nem?
2011. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az én válaszom biztosan nem sokat segít, de engem is érdekel a téma. Ugyanis 1 nap késés után teszteltem halvány pozit, majd másnap megjött.A cicim viszont egyre jobban fáj.Ti tesztelnétek mégegyet?
2011. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen, tesztelnék. A terhesteszt eredménye csak aznap releváns, másnapra már elavul.
2011. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm pont a napokban járt így. Csak azért csinált tesztet, mert nagyon rosszul érezte magát, egyfolytában hányt és nem bírta a szagokat. A jövő évre tervezték a babát, védekeztek is, ezért nem is gondolta, hogy terhes lehet.
2011. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 01.01 17:49-es válaszoló.

Bocsi az off-ért.De szerintetek jelent az valamit hogy már 2 napja ég a jobb mellbimbóm?(nem egész nap)

2011. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!