Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakinél,...

Előfordult már valakinél, hogy endometriózist diagnosztizáltak Nála, és mégis valami csoda folytán teherbe esett?

Figyelt kérdés
De most nem a műtét után közvetlen időszakra gondolok, hanem jóval később, és mindenféle gyógyszer nélkül.
2009. febr. 16. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekelne engem is. 3 hónapja műtöttek és semmilyen kezelést nem fogadtam el, mert várjuk a picit. De még nem kopogtat.
2009. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Engem kb. 2 éve műtöttek endometriózissal, utána 6 hónapig kellett szednem Danovalt (ezzel megszüntették a menzeszemet), majd rá 3-4 hónapra teherbe estem és most van egy gyönyörű 5 hónapos kislányom. Tudom, hogy ez nem fedi a kérdésedet, de gondoltam leírom, hátha segít.

üdv

2009. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!