Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi van? 15. DPO, még...

Ilyenkor mi van? 15. DPO, még nem jött meg, az elmúlt napokban többször volt erős hányingerem. Viszont a corax teszt negatív.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a hányingerrel én úgy vagyok, hogy ilyenkor még a nők nagyrésze, csak nagyon akarja!:) Én többször "hittem", hogy terhes vagyok, jött is a hányinger, meg utána mensi. Most,hogy tényleg terhes vagyok, kb. két hete jön az émelygés, akkor voltam 7 hetes!

Persze, nem azt mondom,hogy nem lehetsz terhes. Mást nem tudsz, csak várni egy pár napot és mondjuk 2-3 nap múlva reggeliből még egy teszt! Sok sikert!

2011. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Corax teszt nekem a 12. DPO-n pozi volt, meg a Clearblue, a vaterás meg nega. A hányinger 5 és fél hetesen jött. Ez a hónap úgy jött össze, hogy orvosi csoda, mert azt mondták tuti nem sikerült ez a hónap, és endometriózisom van... Tehát az esélytelenek nyugalmával nem foglalkoztam vele, de volt itthon egy tesztem, és poénból megcsináltam. :) Előtte való hónapban viszont tutira meg voltam győződve arról, hogy sikerült, és produkáltam is a tüneteket, és megjött, na azon a napon el is múlt minden terhes tünet. Így én valószínűleg bevonzottam mindent, mert annyira vágytam rá. Szóval szerintem még bármilyen tünet nagyon korai, de ne legyen igazam! Remélem babás vagy! Ja, az első terhességemnél is kb.. az 5. és 6. hét között kezdett el kísérteni a hányinger, kb. akkor amikor elkezdett dobogni a szíve. Szorítok neked.
2011. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én is sanszosabbnak tartom, hogy megjön napokon belül, itt a görbém:

[link]

2011. máj. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!