Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy sikerült? A menziig...

Lehet hogy sikerült? A menziig még van 5-6 napom, és előtte sosem barnáztam. Ma reggel viszont és most délután is volt egy nagyon kevés rózsaszín folyásom, de csak 1-2 pötty. Mi lehet? Beágyazódás?

Figyelt kérdés
Nagyon feszít a hasam, ha nyújtózkodom, olyan érzés mintha szét akarna szakadni lent. A cicim azaz a mellbimbóm meg ég.
2009. jan. 27. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Reméljük! Sajnos csak a mensi idején leszel okosabb!

Szorítok!

2009. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a menszi napján már tesztelhetsz! ;)
2009. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, velem még ilyen soha nem fordult elő. De az a furi hogy a hónap elején arra gondoltam ha most sikerül én is fokot "pecsételni" márha az 1-2 pötty az de aztán el is felejtettem mindezt. És most mégis ez van! Vasárnap megpróbálok egy tesztet, hátha...
2009. jan. 27. 18:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Baba van! 5 hetes vagyok!!!! :)
2009. febr. 11. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, 1. vagyok. Gratulálok, vigyázz nagyon magadra!
2009. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!