Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után tudom nem...

Missed ab után tudom nem ajánlott a szex 3 hónapig, mi a helyzet a sporttal? Pl aerobikot mikor lehet újból elkezdeni?

Figyelt kérdés
még héha szurkáló érzéseim vannak
2008. jan. 21. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a doki tudna erre mit mondani.

De ha nincs vérzésed, és nem fáj, akkor óvatosan edz, semmiképp nem úgy ,mint annakelőtte. Lehet, az aerobic nemis a legjobb ilyenkor. Inkább biciklizz, taposógépezz, valami nyugodtbbat csinálj

2008. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egy kicsit úgy érzem,hogy valamit nem jól mondott el a dokid,vagy Te értetted félre.A szex missed ab után 4-6 hétig(a legegyszerűbb,ha a következő mensit kivárod,a dokik 90%a ezt ajánlja,ez lehet 4-6 hét) nem AJÁNLOTT.Méghozzá a szex hagyományos,behatolásos része.Ha a vérzésed elmúlik rendesen közvetlenül a műtét után,akkor egy kis ötletességgel,behatolás nélkül is lehet egymásnak örömet szerezni,és így nem áll fenn a fertőzés veszély sem,nem fosztjátok meg egymást addig sem a testi örömöktől,és persze azért gondolj a párodra is,a férfiak általában sokkal nehezebben viselik a szextelenséget,mint mi nők,bár az igazat megvallva,én is rosszul vagyok,ha már 3 napig nincsen.Sztem félreértetted a dokid.Nekem 3 volt eddig(2 vetélés,egy méhen kívüli),de szó nem volt róla,hogy 3 hónapig nuku szex,az orvosok általában a következő fogamzással javasolják a három hónap várakozást.Viszont,a sportot nyugodtan folytathatod,ha szurkáló érzéseid vannak,akkor rendeződik odabent minden vissza.Ne feletjsd el,hogy egy ilyen műtét rendesen felbolygatja az ember lányát odabent.Én a méhen kívülivel műtve lettem,28 cm-es vágás a hasimon keresztbe,de 3 héttel a műtét után már taposó gépeztem(hasprést persze nem csináltam).Egy (24)éves öreg róka
2008. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az előttem szólókhoz képest most én leszek a kivétel...

6 hetes terhes voltam, de elment a babáb és műtéttel kellett befejeznie a dokimnak. Azt mondta: " Néhány napig vérezni fogok, ha már nem, akkor már lehet szexelni is. Erőltetni ne eröltessek semmit, csak óvatosan még néhány napig"

A műtét után Kliont kellett szednem a fertőzések elkerülése végett 2x2.

Mi azért egy hetet vártunk...

2008. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!