Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen megörült a szervezetem?

Teljesen megörült a szervezetem?

Figyelt kérdés
23-án pozitiv LH tesztem volt,persze baba nem lett hiába volt szex(igaz korán teszeteltem de még tesztelek majd)...ma meg tojásfehérjés folyásom van,tegnap petefészek szurka.pcos vagyok de ez akkor sem normális.nov.7 óta tart a "kissé"hosszú ciklusom.volt igy valaki?
2011. jan. 3. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nov 28 óta tart és az istennek se akar megjönni, teszteltem, negatív.
2011. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok így,tehát érdemlegeset sem tudok mondani.Illetve talán annyit,hogy ez az a helyzet,amikor egy orvos aki ezt tanulta,tapasztalta többet tehet mint itt bármelyikünk is.Lehet,hogy semmi komoly baj nincs,és pikk pakk meglehet oldani de nem itt.Ebből csak időhúzás lesz!!!

Akartok babát ez tuti.Akkor én azt tanácsolom amit gondolom magadtól is tudsz csak félsz és nem akarsz felesleges köröket futni,hogy látogasd meg a nődokidat.

Meglátod helyre jönnek a dolgok.Szorítok!:)

2011. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de kedves vagy,köszönöm a választ.már jártam nála és utoljára utamra eresztett clostyval,de arra nem adott semmit amitöl majd megjön a mensim,mert az már másfél hónapja nincs megint,elötte is gyogyszerrel jött meg.már kicsit elegem van az orvosbol,szerintem nem elég figyelmes.szerintem elfelejtett irni olyant ami meghozza a mensit.de igy sose fog megjönni.az elözö tojásfehérjés folyásnál is reménykedtem hogy megjönt de rá két hétre megint tojásfehérjés van,miért nem jön már meg??????
2011. jan. 5. 16:01
 4/4 anonim válasza:

szia!

én is voltam így,nekem kiderült egy vérvétel után hogy a hormon szintjein nem voltak rendben. akkor volt egy kis súlyfeleslegem is a doki azt mondta ha fogynék lehet javulna a helyzet és igaza lett.de kitartást remélem minden megoldódik. szia.

2011. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!