Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzitek elött milyen volt a...

Menzitek elött milyen volt a folyásotok? És utána tudtátok meg, babásak vagytok?

Figyelt kérdés

holnap kéne megjönnie,tüneteim vannak,és a folyásom fehér,de vannak benne néha fehér darabkák!

Volt valakinek hasonló???

És mik voltak a tüneteitek?Köszönöm.


2009. jan. 28. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra én se várom. Nekem viszont nincs fehér folyásom inkább nyálkás átlátszó, viszont még minden hónapba fehér tejes volt mégse voltam babás :( Nekem inkább most ez a furcsa hogy most meg ilyen.
2009. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mikor tesztelsz?Ird meg mahd az eredményt!

Mik a tüneteid?

2009. jan. 28. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keményebb a hasam pé óta álltalába csak menzi elott kozvetlen szokott ilyen lenni, melleim fájnak, néha fura rosszullétek jonnek rám. Félek ismét csalódok.
2009. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fehér folyás becsapós, van, aki babás, és van bővebb fehéres folyása, van, akinek nincs és max. később lesz.

Amúgy peteéréstől normális dolog a fehér folyás.

Inkább az az érdekes, hogy neked milyen tüneteid vannak általában és most mitől tér el, mert ez jobban utalhat babára, mint az általánosságban leírt dolgok.

Szerintem ha holnap nem jön meg, holnapután már tesztelhetsz!

2009. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem várom holnapra.Most nekem is van fehér kissé sűrűbb folyásom,ami nem szokott lenni mensi előtt.Hát,remélem jó jel mindkettőnknek!
2009. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia utolsó!!

Remélem jó hirekkel jössz:-))))

2009. jan. 29. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!