Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostysok! Ti barnáztatok,...

Clostysok! Ti barnáztatok, mielőtt megjött a menzitek? Ha igen, hány napig?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 14:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Első hónap után kb. 3 napig erős barna aztán mesni. A másodikban már csak a mensi jött.

Te mióta barnázol?

2011. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ez volt az első clostys hónapom,tegnap óta barnázok.Te görcsöltél,mikor megjött?
2011. nov. 7. 15:39
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen mindig görcsölök sajnos, elsőnek nem volt nagy, de második hónap után egy napig nagyon rosszul voltam.
2011. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
És segitett a closty a teherbe esésben?
2011. nov. 7. 17:15
 5/32 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, de volt tőle peteérésem, mert orvos nézte. Egyébként lehet rendbe tette kicsit a ciklusom, mert most is úgy tűnik volt peteérésem pedig már nem szedem.

Szurkolók, hogy Neked sikerüljön!:))

2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
hasonló tapasztalatokkal rendelkezem,mint az előző.Barnáztam 2napig,mielőtt megjött.Babás nem lettem,de lett peteérésem tőle is és a következő hónapban anélkül is.Én csak 2ciklusban szedtem.sok sikert
2011. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én is már két napja barnázok.Néha görcsöl a hasam,mint mikor meg akarna jönni,de semmi vér,csak elenyésző barna.Nektek okozott hányingert a closty?Mert nekem már 3-ik napja hányingerem van!Nekem volt peteérésem,csak hsg előtt felirta a hogy erősitsük a pé-t.Mennyi barnázásotok volt?Mert nekem elég egy napra egy tisztasági
2011. nov. 8. 09:15
 8/32 anonim ***** válasza:
Én ahogy közeledtem a mensihez egyre erősebb volt a barnázás. Mindenféle tünetem volt a gyógyszertől, hányinger szédülés hasfájás hőhullámok. Mikor nem kéne megjönnie?
2011. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
nekem hányingert nem okozott.2nap barnázás gyenge volt,nekem is elég volt egy tisztasági betét volt,hogy fél napra meg is szünt...aztán jött a vérzés.Első ciklusomat kitolta 28-ról 30napra,másodikban már 26.napra megjött.
2011. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 28-ik napomon.Akkor a hányingert is a gyógyszer okozza?Tegnap este óta szinte semmi sincs,krémes folyásom van,látszik a tisztaságin.
2011. nov. 8. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!