Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire változik a testünk?...

Ennyire változik a testünk? Miért csökkent az alaphőm?

Figyelt kérdés

Nekem a reggeli hőm mindig 36,3-4 volt peteérés előtt és 36,7-9 utána. Nemrég volt egy műtétem. Az azutáni hónapban sajnos nem tudtam mérni a rákövetkezendő hóban mpedig még nem volt peteérésem(ezt a hő szépen ki is adta). A múlt hónapban volt minden, hasonló hőkkel. Majd egy nagyon gyenge 1 napos mensi után leesett 36,3-ra és azóta ott mozog. Valószínű tegnap volt peteérésem és a hőm szépen ki is adta. Tegnap 36,2 ma reggel 36,5. Szóval visszatükrözi a dolgot, de miért csökkent így le az alaphőm? Ennyit változna a testünk? Vagy a külső behatások? Több mint egy éve mérem ilyenre nem emlékszem előbbről.

Mi oka lehet?


2009. jan. 28. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom magasabb hot okozhat bármiféle gyulladás is a szervezetbe.
2009. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!