Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hozott a barátcserje...

Kinek hozott a barátcserje kapszula már az első hónapban sikert? Szedtetek még valamit mellé?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem éppen választ tudok neked írni, de nekem is ez az első barátcserjés hónapom, én a premenset használom, mivel mensi előtt minden bajom van.

Most úgy érzem mintha jó lenne, de 3 hónapot írnak, hogy akkor lehet eredményt várni, így én eldöntöttem, hogy szedni fogom folyamatosan.

Milyen fajtát szedsz?

2011. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia!

köszi a választ:)

nekem is ez az első barátcserjés hónapom, én Zafír barátcserjét szedek, mert abban állítólag több a hatóanyag. Én alacsony progeszteron szintre szedem, mert a nődokim clostyt írt fel, de még nem szeretném magam hormontablettákkal tömködni, helyette kipróbálom még az alternatív módszereket.

Te hogy szeded a tabit? Én napi 2x1.-et. Mióta próbálkoztok a babóval, mennyi idős vagy?:)

2011. jan. 4. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem vannak már gyermekeim, most az új páromtól szeretnék, két éve vagyunk együtt, és nem védekezünk.:(

Eddig még nem sikerült.39 vagyok.

Nekem rövidek a ciklusaim, amire azt mondta a doki, hogy nem baj, nyáron volt egy eg küretem, azóta mensi előtt már napokkal pecsételgetek.:( Ezért kezdtem el a premenset. Hatóanyag tartalomban nem vagyok jártas, napi egy szemet szedek egyenlőre.

Nem merek egyenlőre többet, mert itt olyat is olvastam, akit összezavart a barátcserje.

Szedtem clostit és duphastont is, de nem sikerült.:( Eléggé elkeseredett vagyok, mert a fiaim hamar sikerültek.:(

2011. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem a 2 ciklus lett sikeres

első felében ittam még málnalevelet, peteérés után palástfüvet (ezt a 12 hétig inni kell)


6 hkm

2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti, sajnálom, hogy nem sikerül, mi is már több mint 1 éve próbálkozunk, és még mindig várattat magára, nemtudom, hogy mit csinálunk rosszul. Mondjuk nekem középidőben sosincs tojásfehérje szerű folyásom:S Remélem mihamarabb összejön neked is a babó, kívánom, hogy sikerüljön!:)

Az utolsónak, meg szívből gratulálok! Tegnap volt állítólag a peteérésem, és ma kezdtem el inni a palástfű teát. Te is 2x1-et szedtél a cserjéből? Teából csak napi 1et ittál?

2011. jan. 4. 15:33
 6/12 anonim ***** válasza:

6hkm: én palástot reggel-este iszom

barátcserét 1ez délben zafír félét :)

2011. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 4. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a barátcserjét nem szabad terhesen! A papírjára rá is van írva, csak addig szabad, amíg, be nem következik a terhesség.
2011. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem mindkettőnknek sikerülni fog ebben az évben!:))
2011. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, jól tudod:) Amint pozitív a teszt abba kell hagyni. Remélem én is:) Sok sikert! Írj ha esetleg vannak jó híreid:)
2011. jan. 5. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!