Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett tüszőrepedés,...

Mikor lehetett tüszőrepedés, ha a 20. napon a doki a helyét látta a petefészekben?

Figyelt kérdés
Mikor teszteljek?Tojcsis nyákom a 14-17napon volt.
2011. jan. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 20-hoz adnék legalább 10 napot. Tehát 30. Legkorábban.
2011. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha Uhn látszik a helye,akkor aznap volt?
2011. jan. 4. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aznap is lehetett, de előtte 1-2 nappal is.
2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a nőgyógyász UH alapján közölte, hogy (már nem emlékszem hány mm)-es érett tüsző, majd pár perc további vizsgálgatás után azt mondta, nem is, hanem ez már a sárgatest, pé után vagyok már.

Már akkor is kissé furcsállottam ezt, később, amikor más dokinál voltam rá is kérdeztem, aki közölte nem olyan egyszerű megkülönböztetni a kettőt. Hát én nem tudom, hogy csak az UH a rosszabb felbontasú, ezek az orvosok nem annyira top-ok, vagy ez ténlyeg így van-e?

Nem tudom a cikluskövetésnél hogy van, gondolom ott többször nézik, jobban látszik a változás - és egy egyszero UH-vizsgálat alapján a bizonytalannabbak kevésbé egyértelműen tudnak megállapítást tenni.

Egy szónak is 100 a vége, én is inkább a későbbi időpontot venném alapul és inkább a 20. naphoz számolnék minimum 10-et a tesztelésig, de inkább 14-et.

2011. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!