Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek megjött a menzesze, de...

Akinek megjött a menzesze, de mégis terhes volt az, mikor érezte, hogy mégis baba van a háttérbe? Voltak jelek és mikor?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután megfogant a baba, a rendes menses időpontjában két napig pecsételő vérzésem volt, görcs nélkül. Közben kinőttem a melltartóimat, fájtak is a cicijeim, másfél hét után csináltam tesztet, ami pozitív lett.
2011. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a harmadig gyereknél volt hogy szedtem a gyógyszert és meg is jött.elöször mikor kimaradt már 14 hetes voltam.más tünetem nekem nem volt.egyik gyerekemnél sem.
2011. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért!A második válaszolótól kérdezném,ha olvassa,hogy nem volt semmi probléma a fogamzásgátló miatt a babáddal?
2011. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok.semmi gond nem volt a gyogyszer miatt mert azt mondta a doki nagyon kevés hormontartalmu volt.egészségesen született 38.hétre 4100gr-mmal és 57 cm.-rel.
2011. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!