Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A prolaktin-szint emelkedését...

A prolaktin-szint emelkedését okozhatja régebben szedett fogamzásgátló? (Már rég nem szedek, mert rég próbálkozunk. )

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Vagyis akkor megemelkedhet a prolaktin, amikor abbahagytad.

Én ugyanígy jártam, csak én a pajzsmirigyhormonnal. Pedig már másfél éve nem szedem a bogyót.

2009. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem. Köszi a választ. Mostanság derült ki, hogy a prolaktinom majdnem kétszerese a normálisnak. Holnap írják ki a kezelést. Kívácsi vagyok és picit izgulok is. Állítúlag a bromocriptin nem leányálom.
2009. jan. 28. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Nem leányálom, de csak akkor, ha a dokid elfelejti mondani, hogy:


1. ESTE vedd be, mikor már úgyis aludnál. Mert álmosságot okoz. De ez ugye este nem gond.

2. Először csak negyedet vegyél be 4 napig, aztán másik 4 napig csak felet, aztán másik 4 napig csak egészet, és aztán utána már elérheted az orvos által felírt max adagot!


Nekem így mondta a dokim (nekem is kellett szednem, de aztán kiderült, hogy mégsincs baj a prolaktinnal...)

Semmi bajom nem volt tőle így, hogy este vettem be.

A lényeg, hogy szoktatsd a szervezetedet ezzel a 4 naponta történő emeléssel.

2009. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy ma voltam, és a nődoki nem írta ki, elküldött endokrinológushoz. Viszont megnyugtatott, azt mondta, 6 hónapon belül megpocakosodok a kezelés mellett!!! :-))) hétfőn megyek endokrinológiára, hátha megoldódik már ez az egész...
2009. jan. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!