Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire káros a magzatra a kávé?

Mennyire káros a magzatra a kávé?

Figyelt kérdés
A terhességem elején árok, és nem tudok lemondani egyetlen rosz szokásomról: naponta reggel egy kávét megiszok. Mennyire árthat ez a babának?
2009. jan. 28. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta 1 kávét nyugodtan megihatsz, nem lesz a babának semmi baja sem tőle. És még az is előfordulhat, hogy egy időre még a kávé gondolatától is rosszul leszel. :o)
2009. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem napi 3-t engedett az orvosom. Csak kettőt ittam. Én rengeteget utánaolvastam, és a leszűrtekből úgy gondolom nem árt, na meg az orvosom is megerősített.
2009. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kávé nem árt, főleg, ha még esetleg alacsony is a vérnyomásod.
2009. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is kávéztam terhesség alatt, napi kettőt is ittam egészen 15 hetes koromig, utána már a szagától is rosszul voltam amíg meg nem mozdult, utána megint rendszeresen ittam, s egy egészséges, okos kisfiam van, aki ráadásul nem is volt kissúlyú sem és koraszülött sem. (túlhordtam) Szerintem nem ártassz vele. Nyugi.
2009. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért hagytam abba a cigi mellett a kávét is, mert ahogy utána olvastam, nekem az jött le, hogy a kávé is ártalmas és nehezíti a teherbe esést is. A cigit kb. 1,5 éve, a kávét kb. fél éve hagytam abba. Terhes még nem vagyok, mert mégcsak nemrég kezdtünk el próbálkozni. Remélem leszek hamarosan terhes.
2009. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!