Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor már nem lesz baba? Vagy...

Akkor már nem lesz baba? Vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Dec 13.-n volt meg.28 napos a ciklusom.Együtt voltam párommal 24-25-28-30-31-1-2 Egy forumos társaság tanácsára ma csinálta megy 10 es tesztet de negativ.Mikor mutatná ki leghamarabb?Vagy akkor már tuti nincs baba?Nem érzek semmi.Nincs menzi előjel.Elvileg vasárnapra nem várom
2011. jan. 6. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt utáni 10. napon lett pozitív. Mi van akkor, ha 2-én jött össze a baba? Nyilván tudod, hogy 1 hét kell a beágyazódásig. Addig meg a teszt csak pénzkidobás. Tesztelj később, jóval később, ha rám hallgatsz. Először ha nagyon nem bírod ki, akkor vasárnap reggel, de inkább kedd, szerda reggel legyen az első, én a 6. napon még simán negatívat teszteltem, aztán miután nem jött meg utána sem a 10. napon ismét teszteltem. Ez azt jelenti, hogy legalább 6 tesztet csinálhattam volna feleslegesen. Ráadásul én Clearblueval teszteltem, nem olcsó mulatság. Szóval fel a fejjel, lehet ott még baba, nagyon korai volt a tesztelés.
2011. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan jo hogy ezt mondod.Sejtettem hogy korai:sÉs te sem éreztél semmit?Mert én semmit sem érzek.És bizonytalan vagyok
2011. jan. 6. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hellóka!

Én abból a fórumos társaságból vagyok:D És nyugi lesz az még pozi;)

2011. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Imádlak hogy ennyire drukkolsz nekem:D
2011. jan. 6. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként gőzöd nincs arról, hogy mikor volt az ovulációd, akkor ebből még bármi lehet...
2011. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem nagyon,:D
2011. jan. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!