Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menzesz után próbálkozom a...

Ha menzesz után próbálkozom a terhességi teszttel, akkor az befolyásolhatja az eredményt vagy kimutathatja a lehetséges terhességet? Vagy esetleg menzesz alatt is ki lehet próbálni?

Figyelt kérdés

Azért menzesz után/alatt szeretném,mert nem olyan a vérzésem mint lenni szokott...Nem görcsölök annyira mint szoktam,hígabbnak is tűnik a dolog,és nem olyan mennyiségben jön mint eddig :S És tudom,hogy ha megjön,attól még lehetek terhes. Ez miatt kissé lehet,hogy ok nélkül is beparáztam,és beképzelek mindent..A mellem is fáj,barátom szerint "keményebb"...Nem tudom,hogy máskor is ilyen szokott e lenni,...de kissé mintha érzékenyebb is lenne...

Szóval ezért kérdem,hogy menzi után megbízható eredményt mutatna a teszt?

Előtte nem tűnt fel semmi más...csak most a vérzésem nem tetszik...De mivel gumit használtunk,kicsi az esélye,h bármi becsúszott volna...Csak aggódom..:S

Köszönöm a segítségeteket!


2009. jún. 30. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert "mensizel" , attól még ugyanúgy termelődik hcg, a kettő nem függ össze. Tehát ha terhes vagy, akkor ugyanúgy mutatni fogja a teszt.


(egyébként biztos vagyok benne hogy nem vagy terhes, nekem is mesélték már többen, hogy mensiztek terhesen, de amikor konkrétan rákérdeztem a részletekre, akkor zavartan mesélték, hogy hát igazából csak pár csepp vér volt... )

2009. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uh,köszönöm szépen :):) Remélem igazad van :D:)
2009. jún. 30. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha van hcg a szervezetedben akkor kimutatja
2009. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem vagy terhes!lehet az izgalom miatt más a menzeszed.van akinek ki is marad.amúgy a 2 nap nem azt jelenti hogy amikor együtt voltatok hanem amikor meg kéne jönni attól számított 2 nap.én így tudom
2009. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, védkeztetek, nem szakadt az óvszer, mensizel is, szóval nincs miért aggódnod! :)

(1.)

2009. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és nekem a mell bimbóm változott inkább meg.a mellem meg mindig megnőtt meg keményedett ha megjött.
2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :):)
2009. jún. 30. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom mondta azt, h felesleges pénzkidobás ha tesztet veszek akkor, amikor megjön! Ő azt mondta a tesztek arra lettek feltalálva ha nem jön meg akkor mutathat valós eredményt! Szerintem sem vagy babás!
2009. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!