Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az ha a mensimben...

Normális az ha a mensimben gyűrűsujjnyi vérdarabok vannak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

egyáltalán nem!!!!!!!!!!!!!!!!


nekem doki mondta hogy az nemnormális akkor ott valami baj van!!!!!!!ennek vér formájában kell távozni az emberi szervezetből!!!!!


akkor szokott lenni ha valakinek elmegy a kisbabája deha neked mindig ilyen az nem baba miatt van!

2009. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez eléggé meglepő!Mert nekem sem volt még benne vérdarab!
2009. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
hormonális ok ha nem baba...menj el dokihoz
2009. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
és mindig ilyen a menzid?és hogy érted hogy györösuj?olyan vastag vagy olyan hosszú?
2009. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem szinte mindig ilyen volt! Asszem el kell menjek dokihoz, de sürgősen! Mellesleg szeretnék babát!
2009. jan. 29. 15:16
 6/10 A kérdező kommentje:
inkább kisujjnyi vastag.
2009. jan. 29. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nos, lehet, hogy Velem van a hiba, de nekem minden mensikor szokott kijönni apró, max 1 cm-es várdarabok. Nem sok, csak pár darab. Olyan kocsonyás vér valami... De ilyen mindig is volt, sosem volt nőgyógyászati problémám (1x az első terhességemnél egy kis gomba). Már két gyermekem van, gyorsan megfogantak, tehát ilyen téren sem zavart be a dolog. Eddig nem gondoltam volna, hogy ez nem normális dolog lenne és igazából ezután sem gondolom.

De azért beszélj a nődokidnak erről.

2009. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Álljunk meg egy kicsit:A női szervezet így tisztul,az a nagyobb baj,ha egy normális menzeszkor nincsen legalább egy kicsi vérrög a vérzésben.Minden nőgyógyász erről papol.A méhen kívüli nagy műtétem után(pedig nem kapartak,hanem vágtak)addig nem mehettem le a terhes pathologyára az intenzívről,míg alvadt vér darabkák nem voltak a betéten.De ugyanez volt currette után is,sőt akkor szinte kötelező.Valamint az eddigi utolsó vetélésemnél azért nem kapartak,mert alvadt vérrel együtt kilökődött a kisbabám,és az UH szerint is teljesen kitisztultam.


Ha nem irtó erős a vérzésed,és nincsenek erős görcseid,akkor semmi gond,tisztulsz.De ha babát szeretnél,akkor egy átfogóbb nőgyógyászati vizsgálat nem árt,ha nem voltál mostanában.

Lehet hülyének nézni,de akkor a nőgyógyászok is hülyék.

2009. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Biztos, hogy vérdarabok és nem nyálkahártya?

Ha mindig ilyen volt neked akkor inkább a mensivel távozó méhnyálkahártyára tippelnék.

De azért az a biztos ha elmész az orvoshoz. Mert mint azt az elöttem szólok írták ha vérdarab akkor nem normális :(

2009. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen mindig van. Vagyis volt,mert most 8 hetes terhes vagyok.

Ha nem akarnál babát, fel sem tűnne az a vérdarabka...

Ne görcsölj!

2009. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!