Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetnek nagyobb vérdara...

Mitől lehetnek nagyobb vérdarabok a menszimben?

Figyelt kérdés

Kisebbek szoktak lenni, gondolom normális, de most kb 3 cm hosszú darabokat is láttam. Eddig ilyen nem volt.

Nem vagyok terhes, mert 2 napot késett a menszim és csináltam egy tesztet, de negatív lett.( Bár olyat is olvastam itt, hogy vetélés is lehet, ha késői a beágyazódás.)

Inkább arra gondolok, hogy ittam a palástfű teát (1 hónapja kezdtem gyógyteás kúrát, azaz 2 hete ittam), és talán annak a hatása, mivel állítólag a méhet erősíti.


2009. febr. 7. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha tampont használsz akkor ha nem sűrűn cseréled az lehet alvadt vér is és az olyankor nagyobb.
2009. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
betétet használok.
2009. febr. 7. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet alvadt vér, de nem hiszem ,hogy a teától lenne.
2009. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!