Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 6. napomon, még...

Ma vagyok a 6. napomon, még barnázok. Az előző mensimnél is még 3 napig barnáztam, miért? És az baj ha alvadt vérdarabok, ill. Ilyen vércsomók jönnek belőlem?

Figyelt kérdés
40. napra jött most meg, már reménykedtem, h babó... de megjött a "piros dög" !! Clostit szedek, most 3 hónapja. Miért ilyen hosszú a ciklusom a Clostival is????
2008. máj. 24. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor elment
2008. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uh... És mi az a gyógyszer, ami, megtartja a terhességet?
2008. máj. 24. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia.én is ugyan így vagyok!clostit szedtem,nekem első adag!ma van a 28napom,de tegnap este óta barnás,rószaszínes folyásom van!azt hittem ma reggelre majd erősen megjön,de csak az a folyás van!neked a cicid fáj?azt hittem babám lesz!most nagyon boldogtalan vagyok!
2008. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utoso válaszolonak.:lehetsz még babás. mert ha nemjött sok a menzidből. akkor igenis lehetsz. Sőt szerintem az vagy mert kevés menzid jött.
2008. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a gyertyaállás is...most előszőr poénból kipróbáltam és már majdnem 8 hetes vagyok.
2008. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
DE A MENSI ELSŐNAPJÁTÓL MIÉRT 2 HÉTRE PRÓBÁLKOZZUNK? AZ A 14 NAP LENNE, ÉS NEKEM SZTEM MINDIG KÉSŐBB VAN. A CIKLUSAIM OLYAN 30-40 NAP KÖZÖTTIEK. AKKOR MEG NEM KÉSŐBB VAN A PÉ?
2008. máj. 25. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:
szia clostis válaszoló vagyok.szerintem azért a 14,napon,mert a clostitól jókor van peteérésed!vagyis,elvileg akkor a ciklusodat 28.napra kellett volna hogy átrendezze.de hogy neked miért nem rendezte,nem tudom.én még mindig pecsételek,és görcsölök!köszönöm a bíztatást az utánam válaszolónak,de szerintem már nincs remény!puszi
2008. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!