Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS Mensi? Menstruációm alatt...

SOS Mensi? Menstruációm alatt (4. nap) a párommal lefeküdtünk és belém élvezett (most először) ilyenkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát Hölgyeim, ez azért nem szép!!!

Nem mindenki olyan nagyon okos mint ti! Nem értem, hogy miért kell szegény kislányt leidiótázni meg mit tudom én.

Elég szomorú az, hogy nem az édesanyjától kérdezi meg a szex-szel kapcsolatos dolgokat, hanem idegen nőktől!!

Inkább segítenétek neki!! Az " eszeteket " ne fikázásra használjátok, hanem segítésre!!


Kérdező!!

Én úgy tudom, hogy nem lehet teherbe esni, de a fertőzésveszély tényleg magas és nem a pasira nézve hanem rád!! Védekezz!!

2011. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Kedves kérdező! Végül mi lett? Terhes lettél? Csak azêrt kérdezem mert én most ugyanígy jârtam :(
2018. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc klasszikus idézet:

"Egy nő bármikor teherbe eshet. Kivéve persze a terhes nőt."

2019. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!