Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekeztünk, és szerintünk...

Védekeztünk, és szerintünk minden oké volt, mégis az együttlétünk óta terhességi tüneteket produkálok. A nagyfoku idegességtől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tünetek:A 3.naptól hányinger,ami elmult.Alhasi fájdalom,gyenge hüvelyfájdalom.nem eszek szinte semmit,sokat fogytam.A 9.nap körül egy kis barna vérzés.Hőemelkedés.A 11.nap körül újra barna vérzés.De még mindig csak 12 nap telt el az aktus óta.Szerintetek?Nagyon félek
2009. jan. 29. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szertem ha védekeztetek,akkor kevés az esély!

Mivel?

Amugy ne idegeskedj,majd megjön,ha meg nem akkor baba lesz!Nem szeretnéd?

2009. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól,hogy mikor voltatok együtt.Ha pé körül,akkor van esély a terhességre,még ha minimális is.Ha nem,akkor is van kicsi esély,mert bármikor előfordulhat spontán ovuláció is.Az előváladéktól is teherbe lehet esni,de gondolom ezt tudod magad is.Miért nem védekeztek felelősebben hatékonyabban,ha nem akartok gyereket?A tüneteid valószínű psichések,vagy lehetnek a peteérés tünetei is.Terhességi tünetek a beágyazódás után kezdődnek.Ha viszont egyik sem,akkor menj orvoshoz.Meg amúgy is a fogamzásgátlás miatt.
2009. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk.Azért nem szeretnék most terhes lenni,mert nemrégen vettünk lakást,és most meg munkanélküli lettem.A fogi gyógyszer már ott van a polcon,csak a mensi első napját vártam.Remélem megjön,mert ha nem sajnos el kell vetetnem.Nagyon félek
2009. jan. 30. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!