Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hamis eredményt mutathat a...

Hamis eredményt mutathat a terhességi teszt ciszta esetében?

Figyelt kérdés
Lehet pozitív a teszt ha nincs baba csak ciszta?
2009. jan. 29. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Te Én vagy (direkt írtam így)! Babámat cisztának azonosították, amíg nem lehetett látnu UH-n. Addig azon izgultam, hogy babás legyek! Cisztám minden 2-ik hónapban volt, így lehetett volna az is. Itt feltettem egy kérdést erről. A válaszok között volt az is, hogy ha petevezeték cisztám van, akkor lehet hamis a teszt. De petefészek cisztánál nem. Remélem, segítettem!

Üdv

5 hós baba anyukája


UI.: cisztám is volt, ami a dokik szerint átsegít a várandósság nehéz (kritikus) 8-9-ik hetén

2009. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 cm-es cisztam volt, amikor terhes maradtam. Mikor elmaradt a verzesem, tesztet vettem, de negativ lett, majd a verzeskimaradas utan 2 hettel lett pozitiv, tehat az en esetemben a ciszta nem valtoztatta pozitivva a tesztet. A terhesseg alatt termelodo progeszterin pedig a cisztat elmulasztja.

Remelem ezzel segitek:

[link]

2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!