Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal és...

Együtt voltam a párommal és nem védekeztünk, rá párnapr ameg is jött. csináltam tesztet és ki jött a két csík de halványan. viszont rosszulét gyötör. A mellemből meg jön jön valami fehér folyadék. Most akkor van baba a dologban?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A ket csik terhesseget feltetelez, ismetelj tesztet es irany a doki.
2008. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
tényleg menj dokihoz mindenképp. lehet hogy már te 4 honapos vagy szoval mindenképp menj el. nemnőtt a hasad?
2008. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vettem észre hogy nőtt volna a hasam. egyébként voltam dokinál márciusban és azt mondta nem vagyok terhes. amúgy köszi
2008. máj. 4. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el minél előbb orvoshoz! Vannak tüneteid?

A második válaszolót nem értem. Miért lenne 4 hónapos terhes?

2008. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! én sem értem tulajdonképpen, de még csinálok egy tesztet majd akkor kiderül.
2008. máj. 4. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellekből szivárgó folyadék miatt mondta, hogy akár 4 hós is lehet a kérdező.
2008. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!