Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbóból nyomás hatására...

Mellbimbóból nyomás hatására átlátszó vagy fehér színű folyadék mire utalhat?

Figyelt kérdés

1 héttel a párommal való együttlét után sorra terhességi tüneteket produkáltam ... (némelyik a mai napig megmarad de leginkább akkor érzem őket ha ezen a témán agyalok.) védekeztünk is bár volt egy rizikós 2 perc körülbelül ameddig nem (tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat ivarsejteket )de aztán gumióvszert használtunk. viszont a várt menszeszem előtt egy héttel történt a dolog így elvileg akkor már nem volt peteérésem. elkezdtem félni. megcsináltam 2 tesztet, negatív lett. voltam orvosnál ő azt mondta nem vagyok terhes viszont mivel ha beszélhetnénk is terhességről az még elég korai lenne így elképzelhető hogy még nem tudta kitapintani. UH-t nem csinált. tehát semmivel nem jutottam előrébb. úgy érzem mintha a hasam napról napra nagyobb lenne. a mellem néha fájdogál picit de egyéb tünetem nincs csak annyi, hogy a mellbimbómat ha megnyomom ilyen fehér vagy átlátszó színű váladék távozik belőle. viszont úgy tudom ez ilyen korán még nem jelentkezik és, hogy nem is normális jelenség.

a hőmet méregettem, viszont napközben és hol 37,1 volt hol pedig 36,7 szval változó. nem reggel mértem sajnos.

mire gondoljak? babás lehetek? vagy csak pszichés alapúak a tüneteim?


2009. jan. 29. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia.

A babára nagyon pici az esélye de természetesen megvan, de a melledből a fehér váladék ami jön az a magas prolaktin szint okozza menj el a dokihoz és nyugodtan mond el neki fogsz rá gyógyszert kapni amitől majd szépen elmúlik de ne hanyagold el mert később nagyobb baj is lehet belőle , napközbeni hőmérséklettel ne kínozd magad a reggeli sem 100 % semmire nemhogy a napközbeni , az felejtsd el , ha mégis babás lennél örülnél neki , vagy szeretnétek már.

Bár szerintem pici az esély rá , szinte semmi , inkább hormonális dolog állhat e-mögött.

2009. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is magas prolaktinra gyanakodnék, javaslom, hogy menj el kivizsgáltatni a hormonszintedet (nőgyógyász is intézheti, de endokrinológushoz is mehetsz). Ne halogasd, mert akadályozhatja a teherbe esést a magas prolaktin. Nem akarlak megijeszteni, de nekem 4 évembe telt, mire kiderítették, hogy a magas prolaktin miatt nem lehetett babám. Gyógyszert kellett szednem, most már minden rendben. Vedd komolyan, de ne pánikolj!
2009. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanígy jártam. Nyomásra a mellemből jött valami. Amellett minden terhességi tünetem megvolt - hogy pszichésen vagy nem, nem tudom, de szerintem igen. Aztán leesett a hőm, megjött, volt vagy 4 negatív tesztem, és elmentem orvoshoz. Egyből kiírta a prolaktin-szint vizsgálatát, persze, kiderült, hogy majdnem kétszerese a normálisnak. Mindez a héten történt. Hétfőre endokrinológushoz programáltak, aki remélhetőleg kiírja a kezelést. A jó hír az, hogy nőgyógyász szerint viszont 6 hónapon belül jöhet a baba!
2009. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!