Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete vettem észre, hogy...

3 hete vettem észre, hogy folyik a jobb mellemből, ha megnyomom valami fehér és átlátszó folyadék több ponton. Mi ez? Tapasztalatok erről, jártatok így már?

Figyelt kérdés
Először is BIZTOSAN nem magas a prolaktin szintem, meg lett méretve és 17-es lett, 30-ig jó!!!3 hete vettem észre, hogy folyik a jobb mellemből, ha megnyomom valami fehér és átlátszó folyadék több ponton.Ettől lehet?:Két hónapja elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, de csak egy hétig vettem be, mert közben megbeszéltük a vőlegényemmel, hogy szeretnénk babát.
2009. márc. 28. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, előtejre gyanakodnék...Nem vagy terhes?
2009. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szomszédomnak(FÉRFI!!!!) is folyt a cicijéből valami és kiderült hogy cisztája volt. Leszivatták neki, mostmár jól van. Menj el UH-ra, nehogy legyen ott valami, hamár a prolaktinod rendben van.
2009. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy terhes 100%, hogy nem vagyok!Voltam ultrahangon és az semmit nem mutatott,meg az orvos is megvizsgált!
2009. márc. 28. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor elképzelhető, hogy cisztám van?
2009. márc. 28. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézetsd meg, az a biztos!
2009. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!