Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam orvosnál, mert...

Tegnap voltam orvosnál, mert több mint 3 hete késik a mensim, teszt negatív, ő sem látott semmit.2 hét múlva kell visszamennem, de nem kaptam gyógyszert sem ami meghozná! Most akkor mire vár?

Figyelt kérdés
/images/diagramok/87f8c5364934039b0303d711ee0947f3_081211_090130_1233273600_.png
2009. jan. 30. 08:40
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. jan. 30. 08:42
 2/7 anonim ***** válasza:
szia. Én ugyanígy vagyok. nekem két hete késik, nem vagyok terhes (sajnos) és az orvos nekem sem adott gyógysezrt. Azt mondta, teljesen egészséges nő vagyok, és annyira rágörcsöltem erre az egész témára, hogy összezavartam a hormonjaimat "tudat alatt".
2009. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: ez valóban nem "hasonlít" terhesgörbére, de vannak persze ritka esetek...

Én akkor lennék nyugodt, ha a doki azért kíváncsi lenne, milyen irányba "zavartam össze" a hormonjaimat a "tudatommal"- és nem intézné el a dolgot ennyivel, ha drága is az ideje, ui nekünk is az...

Noha a tudat tényleg mindenre képes...:)

2009. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lehet megkockáztatnám azt mondani, hogy 44.napon volt pé-d. Legalábbis a hőd azt igazolja szerintem, mert azóta fent is van. Ha igaz a sejtésem, akkor 7 nappal vagy pé után tehát kb 1 hét múlva lenne esedékes a mensi-nem várása;)Hány napos cilkusaid vannak?

Nekem átlag 30-32 napos szokott lenni, de múlt hónapban nem tudom mi oknál fogva, de nekem is csak 35. napomon volt pé, amit a hőm szépen igazolt is és sajna időben rá meg is jött.

Szerintem még ne add fel, és ha voltatok is akkor együtt, akkor még bármi is lehet belőle:)

2009. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A menszeszem össze-vissza szokott megjönni,1-2 hetet általában késik,de decemberben 1 napos késéssel megjött,ezért reménykedtem h talán 1 év után végre beállt!?Engem csak az zavar h miért vár a doki?!Valami oka csak van h nem rendszeres.Ja és a mostani volt egy év alatt a 3-dik orvosom,mindre azt mondták értik a dolgukat.Ennyire peches lettem volna velük?
2009. jan. 30. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én szeptemberben jártam hasonlóléppen.Akkor kb 3 hetet késett a menzim,rosszullét,farkasétvágy,derékfájás,minden stimmelt;tesztet csináltam negatívat,pozitívat is,a doki elküldetett kórházi tesztre kijelentette,hogy szerinte semmi,de 2 hét múlva menjek vissza,ha addig nem jön meg.Megjött :(
2009. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi a helyzet? Én írtam, h később volt pé-d, kiváncsi lennék, hogy megjött e rá egy hétre v esteleg teszteltél e már egy pozit? :-)

2009. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!