Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napom van még a mensesig....

5 napom van még a mensesig. Utalhat terhességre ha a méhszájam magasan van (de még elérhető) és fel van puhulva?

Figyelt kérdés
Olyan kocsonyás érzés. Tudom, ne nyúlkáljak, de nem bírtam megállni, csak néha szoktam pé után.
2009. jan. 30. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem egyértelmű terhességi jel így önmagában... Tesztelj, ha már fogy a törelmed, az biztosabb! De persze, pár nap múlva csak.:)
2009. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem mit jelent,ha a méhszáj magasan alacsonyan van.Mit jelent?És honnan érzed hogy puha??Köszönöm
2009. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Puha: olyan, mint a szád, tapintásra.

Kemény: mint az orrod hegye, kb.

Leguggolsz, megpróbálod elérni. Ha fent van, ez nyilván nehezebb, mint amikor lent. Az alsó méhszáj nyitottságát is érzed ilyenkor. Anno nekem is csak egy ciklusnyi megfigyelés után lett egyértelmű, mikor milyen.:)

2009. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Köszi,és ha babás vgy akkor fent vagy lent kell lennie???
2009. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A logika azt diktálja, ha terhes vagy akkor feljebb húzódik és bezár. (ezzel is védi a babát) A lent vagy fent lét megítélése relatív, kell hozzá egy kis tapasztalat.
2009. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen
2009. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kipróbáltam,és én nem érem el,és puha:-)

[link]



Jót jelent????

2009. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: a görbéd JÓT jelenthet! :) A méhszáj egy tapintásból nehezen ítélhető meg, mert csak az egyéb állapotaihoz képest tudod viszonyítani.:)
2009. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
holnap tesztelek,és megirom mi lett,De ha nega akkor is van remény amig meg nem jön:-))
2009. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Drukk Nektek és írj, mi lett! Biztos, hogy többen várjuk! :)
2009. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!