Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában melyik napszakban...

Általában melyik napszakban szabadul ki a petesejt, ha egyáltalán van erre teória?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kíváncsi, mert ha egy napig pozi az ovu teszt és mondjuk aznap éjszaka együtt vagyunk, akkor elképzelhető, hogy egy pár óra múlva már hajnalban kiszabadul. Ha a kiszabadulás estéjén lennénk együtt az első negatív napon, akkor lehet, hogy addig elöregedne. Persze ez csak okoskodás.:)
2011. jan. 9. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom általában hajnalban van tüszőrepedés
2011. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban, tehát onnantól 12-24 órátok van. A pozitív napon és az első negatív napon is legyetek együtt, de csak naponta egyszer, hogy erősek legyenek a kisfickók :)


Csak ügyesen!!! :)

2011. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom hogy hajnalban..
2011. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszünk!
2011. jan. 9. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mindent bele....:)

Melyik nap volt poz.az ovu teszted???

Nekem pénteken volt full poz.!!

2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem ma volt poz., de tegnap d.e. együtt voltunk, úgyhogy itt bosszankodom, hogy nem vártunk még egy napot, de nem bíztam a tesztben, azt hittem, hogy tévesen mutat negatívat, mert volt tojásfehérjés nyálkám és szurkált a hasam. Na, mindegy, ma este is próbálkozunk!
2011. jan. 9. 18:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 12. napon, 28 napos ciklusaim vannak.
2011. jan. 9. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Állitolag ha pé elött együtt vagytok pár nappal,akkor is lehet babo,méghozzá többséggel kislány.de ez nem 100%.
2011. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!