Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nőnek nem lehet gyereke...

Ha egy nőnek nem lehet gyereke, (petesejt gondok miatt), te adnál neki petesejtet ha ő NAGGGYON megfizetné?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én biztos adnék. Mondjuk még senki nem keresett meg ezzel a kéréssel, de úgy gondolom, hogy igent mondanék. (ja és nem a pénz miatt)
2011. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én a pénz miatt és a lelki oldala miatt 50-50%-ban ADNÉK. Nekem a pénz is fontos.
2011. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem, hiszen én lennék a biológiai anyja. és nincs szükség arra, hogy valamiféle hóbortból beállítson hozzám valaki, hogy megjöttem én vagyok a lányod/fiad. Mint mondjuk számtalan amerikai filmben megtörténik, oké film, de miért ne kezdhetné el az életben keresni valaki a biológiai szüleit.

És akkor nem beszéltünk még az esetleges nem hóbortból történő dolgokról.Mondjuk egy betegség esetén, ha donornak kellene a biológiai szülő.

Ha kell nekem gyerek, szülök magamnak. Más ne szüljön nekem. Nem tudnák megfizetni.

2011. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen,mert ezzel valóra vélhatna az álma, hogy ANYA legyen!!!!

Persze a pénz sem utolsó dolog.

2011. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 judavi ***** válasza:
Csak ha rokonom lenne. Mi van ha 30 év múlva összejön a saját gyerekemmel?!
2011. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
termeszetesen segitenek,hisz lehet egyszer segitsegre szorulok en is,
2011. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Adnék, de azt mindenképp leszögezném, hogy maradjon meg mindenkinek a saját élete, a gyerek sem az enyém legyen hanem az övé. Persze biológiailag én lennék az anya, de másként nem. Csak nem kaptál egy ilyen ajánlatot?
2011. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen és nem feltétlenül a pénz miatt. Anyaként tudom, hogy ez milyen csoda és egyből az jutott az eszembe, hogy mi lenne fordított helyzetben? Végülis nem én hordom ki, csak egy petesejtet adok, de ezzel ő is átélheti a terhességet, mindent ami vele jár. Max. tényleg az lenne az aggályom, hogy nehogy az én gyermekemmel jöjjön össze 20 év múlva. :)

Egyébként ha rokonom kérne én még ki is hordanám más gyermekét.

2011. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen adnék. Hisz ezzel esélyt adnék hogy atérezze az anyaságot. Persze a pénz sem utolso szempont
2011. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen adnék de név nélkül csak az intézmény tudhatná az adataimat és csak életveszély esetén adahatná ki az infót.Egyik félnek sem jó ha tudja ki a "gyermek" vagy h kié a gyermek így nem lesz kísértés.
2011. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!