Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első gyógyszermenetes...

Az első gyógyszermenetes hónapban hány petesejt érik meg és mikor? (belarát szedtem)

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan kérded?

Ott kellene csücsülni a petefészked belsejében ehhez.

Vagy nődoki tudja uh-n megállapítani, h mennyi tüsző fog beérni nagy valószínűséggel....

2011. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A neten olvastam egy két cikket ezzel kapcsolatban h nem csak egy hanem több is megérik ilyenkor!csak arra akartam rákérdezni h ez igaz e? és igen komolyan kérdeztem!
2011. okt. 25. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogitabi abbahagyása nélkül is megérhet több!:) MMint spontánul. ÉS igen, összezavarhatja a "rendszert", de ezt nem lehet megjósolni, hogy neked 1 helyett 2 vagy 3, vagy ...érik meg, érted? :) Csak erre akartam rávilágítani!
2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze értem én!és köszi!csak én nagyon szeretnék ikreket, és ez egy tanács volt amit talán a gyakorin olvastam mg már baba tervezős oldalon!tudom nagyon hülyén néz ki h ilyet kérdezek!:)
2011. okt. 25. 17:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg azért is kérdeztem, mert h akkor elvileg nem biztos h a 14napon volt a pém nem?lehet akár mensi után pár nappal meg a közép időben meg a végén is nem? meg erre akartam még rákérdezni!
2011. okt. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!