Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült vlkinek PCO mellett...

Sikerült vlkinek PCO mellett fogigátló segítségével a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi épp ezen dolgozunk. Most Diane 35 gyógyszert szedek egy fél évig, mert sok olyan tünetem van, amik nem éppen a női hormonoknak köszönhetőek.

Lehet, hogy nem is erre gondolsz, akkor bocsánat.

2011. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én merckformint szedtem meg kaptam clostit és tüszőrepesztő szurit az első hónapba megfogant a kislányom aki most már 2,5 éves.Júliusba ugyanígy és megint az első hónapba megfogant a pocaklakó most járunk a 23-ik héten.

Sok sikert kívánok nektek!

2011. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ez volt a kérdés!Csak leírtam nekünk hogy sikerült.Mikor kiderült a pco nálam akkor nagyon kétségbeestünk hogy mikorra jön össze a babó,de hála égnek nem kellett sokáig várnunk!

Én lehet hogy a helyedbe megkeresnék egy másik orvost is.

2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Clostyt én is kaptam. A kislányunk 20 hónapos. Most szeretnénk testvért is.

2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de valakinek úhgy,hogy 3 hónapig foggátlót szedett utána baba az bevált?
2011. jan. 9. 21:12
 6/13 A kérdező kommentje:
És gratulálok a babákhoz!
2011. jan. 9. 21:12
 7/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Elavult és nem túl hatásos kezelési mód, keress fel endokrinológust vagy másik nődokit, aki utánajár a pco okának, és azt kezeli.

2011. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves Liza25!


Bocsánat a beleírásért.

Én is Merckformint szedek már 2 hónapja.Eddig se mensi,se peteérés.(este 1-et).

Most gondolkodok,hogy visszamegyek a dokihoz és megkérem,hogy írjon fel Closty-t.Örülök,hogy neked segített!


Neked "szó nélkül",azonnal felírta?

Te mire szedted a Mercket és mennyit?

2011. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pcos miatt kaptam a mercformint napi 1000 mg-ot szedtem.

A doki akihez én járok egyböl felírta a clostit.

Vagyis elöször a norcolut-ot mert nem volt mesim már 4 hónapja.Közbe elkezdtem a mercformint mesi 3-ik napjától a clostit,12-ik naptól figyelte uh-on a peteérést és mikor 25 mm lett a tüsző akkor kaptam choragon tüszőrepesztő szurit.November 15-én voltam elöször a dokinál és szilveszterkor már pozitívat teszteltem.

Ha van kérdésed nyugodtan írd meg!Remélem minnél elöbb összejön nektek is a baba!

2011. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy te is PCOs vagy,de azért annak örülök,hogy találtam végre valakit,akivel tudok beszélni erről,mert ugyanaz a gondunk!


A Closty-t lehet egyidőben szedni a Merckkel?

Én napi 1x500mg-ot szedek este.Szerinted ez kevés?


A terhességed alatt eddig volt valami gond ezen gyógyszerek miatt?A Mercket abba kellett hagynod a pozitív teszt után?


Bocsánat a sok kérdésért!

Azt még megkérdezhetem,hogy melyik megyében élsz?

2011. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!