Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció segítségével...

Inszemináció segítségével kinek milyen nemű baba született?

Figyelt kérdés
pusztán a kiváncsiság kedvéért:)
2010. jún. 1. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék. :) Márcsak azért is, mert azt mondják, hogy spontán teherbeesésnél, ha a tüszőrepedés előtt pár nappal van szex, akkor lány lesz, ha tüszőrepedés napja körül, akkor fiú. Tehát az inszemináció eléggé kiszámított, elvileg a fiú babáknak kellene többségben lenni. Vagy rosszul gondolom? :)
2010. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jól gondolod:) ezért is vagyok kiváncsi:)
2010. jún. 3. 07:26
 3/21 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem ír senki??? (rajtam kívül) :)

Bár lehet, hogy inkább a terhesség kategoriába kellett volna írni, mert itt csak most szeretnének teherbeesni, tehát még nincs tapasztalat. :)

Szólj, ha kiírod, mert akkor megnézem.

2010. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

kiirjuk oda is:D:D:D

már teszem is:)nagyon kiváncsi vagyok én is. tegnap volt a második inszemünk... most várunk.

( én kislányt szeretnék.)

2010. jún. 5. 07:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Drukkolok!!!!

Nekem csütörtökön lesz az első. Most még stimulálnak, de csak egy tüsző érik. :( Sok reményem nincs! :( Egyébként én is kislányt szeretnék. De azt nézegettem a Kaáliban, hogy a képeken, amik a falon vannak a babákról, legtöbb fiú. De igazából mindegy is csak lenne már baba. Azt olvasgattam, hogy a másodiknál több esély van a sikerre. Milyenek voltak az elsőnél és milyenek a másodiknál a méreteid? Szedsz valamit, ami segíti a beágyazodást stb.. ?

2010. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

clostilbegitet szedem, ez a hivatalos bogyóm.

ezen kívül gravidát meg ilyen lúgosító kapszulát (magic basic)

az első inszemnél a méh átémérő: 33mm

endometrium: 9,7 mm

bal oldaliban: EGY 25mm es, egy 16mm es

a jobb oldaliban két 11mm es.

a mostani inszemnél: átmérő: 45mm

endometrium 7mm

baloldaliban: 16mm es

jobb oldaliban: egy 23mmes tüsző

Én is drukkolok neked! Elég az az egy tüsző is! csak érjenek célba a srácok, és tapadjon a baba!!!

2010. jún. 6. 12:32
 7/21 anonim ***** válasza:

tudom, tudom hogy egy tüsző is elég :), na de azért nagyobb az esély, hogy több tüszőből egyet megtalálnak a kisfickók. :)

Drukkolok Neked, ird ám meg, hogy mi lett az eredmény! Mikor tesztelsz?

2010. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Eddig egy fiú egy lány az arány.)

hogy mikor tesztelek? hááááááááát..... mivel már egy csomó pénzt kidobtam az ablakon tesztekre, csak akkor ha legalább egy hetet késik!!!

akkor is csak félve! :)

köszönöm a drukkot!

neked is megy:)

2010. jún. 7. 15:49
 9/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekem két tüszőből egy termékyenyült meg, kislányunk született! Nemsokára egy éves lesz.

Mindenkinek sok sikert

2010. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 tüszőböl 1 termékenyült meg és 6 hónapos a PICILÁNY.
2010. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!