Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok éve próbálkozó babáravárók...

Sok éve próbálkozó babáravárók, Aviva-torna segítségével jött már valakinek baba? Mennyi torna után?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a bal petefészkemben sok kis tüsző volt, nem műküdött, sosem érett benne tüsző. Mindig csak a jobb-ban.

Abban a hónapban, mikor elkezdtem tornázni, - én megvettem a könyvet, a 2. kötetet az Alexandra könyvesboltban..., érett életemben először a bal oldalon is tüsző, és sikerült is a baba. Mensi után kezdtem el, és a 20. napig tornáztam, minden nap, kb fél órát!

14 hetes kismama

2009. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi ez az Aviva-torna?Érdekelne.
2009. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató.

Eredményt várok tőle én is. Szeretnék minden ciklusban peteérést, ezzel növelve az esélyeket.


Aki részletesebben kíváncsi, itt találtam rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. nov. 27. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Lányok, én is csinálom...nem úgy van, hogy hetente maximum 3szor szabad??


A kérdésedre válaszolva: én attól kaőtam kedvet hozzá, hogy egy ismerősöm 8 évnyi sikertelenség után elkezdte csinálni és nagyon gyorsan (azt hiszem 3 hónapon belül) terhes lett. 40 fölött volt, ráadásul.

Egy másik ismerősöm anyukájánál pedig a menopauzás tüneteket szűntette meg.

Mindenképp érdemes csinálni!

2009. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én csak most kezdtem hozzá.

A hangulatomon máris javított, nem nehéz gyakorlatok, a könyvet olvasva tulajdonképpen Te választhatsz belőlük.

Én úgy értelmeztem, hogy 20-30 perc elegendő egy napra, heti 2-3 alkalommal. De ha többre is van időd, az nem gond. Így próbálom minden nap végezni.

2009. nov. 27. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én is biztosra akartam menni, ezért csináltam minden nap a tornát.

Hajrá, Lányok, sok sikert!

2009. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha tapasztaltok változást, vagy épp sikert értetek el, írjátok már meg, csak úgy bátorításképp.

Köszi!

2009. dec. 1. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülyeséget fogok ide beírni, bocs.

De leraktam a bagót és segít a torna is.:) Tudom, mert már leraktam párszor és mindig síkideg voltam, most nem, sőt jókedvű vagyok.


Viszont én elkezdtem az Arwen tornát és az is nagyon jó, plusz ahhoz van DVD, így nem bénázom a könyvből.

2009. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ez jó!


Az Arwen is letölthető valahonnan vagy megvásároltad?

2009. dec. 3. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Megvásároltam.


Itt egy cikk a tornáról:

[link]


ezen pedig megrendelheted,

[link]

2009. dec. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!