Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Ma lefeküdtem a...

Mit tegyek? Ma lefeküdtem a barátommal és kiszakadt a gumi.

Figyelt kérdés
ma ugye péntek van, tegnapig menstruáltam, a telefonos menzesznaptár szerint ma nem vagyok még termékeny, érdemes a sürgősségi fogamzásgátló??már volt 1 ilyenben részem, szörnyü volt.lécci gyors választ
2009. jan. 30. 21:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
aktus közben szakad el a gumi vagy amikor lehúztátok??? ha az utóbbi akkor nincs gáz de ha aktus közben akkor szerintem gyorsan szerezz egy esemény utáni tablettát. azt ha holnap veszed be még akkor sem leszel terhes.
2009. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt nemtudom h mikor :S de ha nem veszem be (mert nincs rá pénzünk) akkor lehet baj? :S
2009. jan. 30. 22:00
 3/11 A kérdező kommentje:
tegnapig menstruáltam...
2009. jan. 30. 22:00
 4/11 anonim válasza:
50%
igy van ekkor még nem vagy termékeny elméletileg...szerintem még most kell gondolkodnod nem vesztesz vele ha feiratsz egy sürgösségi fogamzásgátlót beveszed kész,de ha nem min.2 hétig (mig elvégezheted a tesztet)emészted magad hogy mi van ha...és igaz hogy nagyon minimális az esélye de egy abortusz vagy egy nem kivánt csecsemö a legrosszabb választás...
2009. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
sajnos ha nincs pénzed kockáztatnod kell:((megnéztem neked a neten és 98 százalék az esélye annak hogy nem lezsel terhes.Hisz nincs peteérés,nincs megtermékenyitendö petesejted..rem minden rendben lesz
2009. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon minimális a valószínősége a teherbeesésnek menses után. hagyd az esemény utánit, ne borítsd fel vele mégegyszer a ciklusodat. ebben a szakaszban tényleg nem kell aggódni. amíg nem szedtem fogamzásgátlót, addig a barátommal mi a mensesem utáni pár napban nem használtunk óvszert, csak utána. ha amúgy szabályos a ciklusod (azaz már beállt) akkor nem lehet baj.

de azért azt tanácsolom, érdemes lenne nőgyógyásszal fogamzásgátlót íratnod, amit rendszeresen szedsz. (ha komoly a kapcsolatotok a barátoddal.)

2009. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Neked kell eldöntened, hogy veszel 6000 ft körül sürgősségi tabit vagy fizetsz több tízezret az abortuszért vagy milliókat a gyereked felneveléséért.

Én nem kockáztatnék a helyedben még 2 %-ot sem, ha valóban csak annyi az esély a teherbe esésre. Inkább az a "szörnyű" 72 órás tabi, mint a még szörnyűbb abortusz vagy egy nem kívánt gyerek, akinek tönkreteszed az életét és mellesleg a magadét is.

2009. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a fiú elélvezett és utána a szex végén vettétek észre h szakadt?

akkor inkább 72 órás


máskor vegyetek spermicides gumit, az megnyutatóbb lehet ilyen esetekben

vagy szedj fogamzásgátlót

2009. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72 órás tabi! A spermiumok több napig is életképesek a hüvelyben én úgy tudom.
2009. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de a legtöbb a gumiban maradt illetve mellé.. muszáj? nincs pénzünk most szalagavato után végképp :S vmi tipp? amugy kimostam belül..
2009. jan. 31. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!