Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal. Nem...

Lefeküdtem a barátommal. Nem használtunk gumi. Rá 3 nappal csináltam tesztet és negatív lett. Lehetek ettől függetlenül még terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze!A szex után 3 nappal tuti hogy negatív, hiszen még be sem ágyazódhatott!Szex után 2 héttel csinálj tesztet, az már mutatja ha bibi van!
2010. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.A teszt ilyenkor még nem jelzi ki a terhességet, csak a menstriáció elmaradása után pár nappal (van, amelyik korábban is, de olyankor még bizonytalan a dolog).


Nem olvastad a használati utasítását? Abban le van írva...

2010. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tesztet kellett volna csinálnod, hanem 72 órás tablettáért menni.

A teszten is rajta van, a 10-14. naptól tudja kimutatni aterhességet

2010. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

ja. legközelebb se használjatok óvszert, még véletlenül se.

minek az?!

2010. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De még mielött elment volna bennem kivette. És most fehér folyásom van. Úgyis?
2010. jún. 23. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Helyesen használt óvszer és időben használt 72 órás tabi heylett helytelenül, túl korán használt terhességi teszt, ez a tuti!
2010. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, úgyis.
2010. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz terhes, mivel az előváladékban is vannak spermiumok. Nem tudom hány évesek vagytok de valószínűleg ráértetek volna még a szexszel, ha ennyire gyerekek és tudatlanok vagytok még mindketten..
2010. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy minek van biológia órátok? Nagyon egyszerű a képlet: a pénisze bent volt a hüvelyedben - teljesen mindegy, hogyan mozgott, mennyi ideig volt ott, sütött -e a nap, vagy szólt-e zene MINDEGY! Egy a lényeg, bent volt és nem volt rajta semmi sem, te pedig nem szedsz gyógyszert ==== ez mind azt jelenti, lehetsz terhes. Hogy mennyi a százalék esélye nem teljesen mindegy, ha ott a gyerek? Akkor majd mesélheted neki, hogy te csak 1% vagy... nem??? GONDOLKODJ MIELŐTT CSELEKSZEL!!!!!!!!!!! Emberéletekkel játszol!!!
2010. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A teszten az van, hogy "a 3napos terhességet is kimutatja" - ez nem a szex után van 3 nappal, hanem beágyazódás után 3 nappal, ami kb. mensi idejére lesz meg. Tehát valamit félreolvastál! A válasz pedig, igen, lehetsz terhes, ha nem akarsz gyereket vagy abortuszt ennyi idősen, VÉDEKEZZ!
2010. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!