Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves lány vagyok lefeküdtem...

14 éves lány vagyok lefeküdtem a 2 évvel idősebb barátommal viszont a gumi kiszakadt, ilyenkor milyen büntetést szabnak ki?

Figyelt kérdés
Vettünk 72 órás tabit viszont az orvos azt modnta ha bármi zavar van egyből orvos pár napig barnás párcsepp folyásom volt holnap veszek tesztet. ha kiderül hogy terhes vagyok a szüleimet vagy a barátomat megbüntetik? és ha igen akkor mivel?
2011. febr. 10. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért büntetnének meg akárkit is?
2011. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%
szia :) nem kell aggódnod a korhatár 14 ha már elmúltál nincs ok aggódni mármint azzal kapcsolatban hogy bárkit is megbüntetnek.
2011. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, hogy 14 ev alatt buntetnek oket, mert akkor te meg cselekvokeptelennek szamitasz jogilag. Tehat ugy veszik, hogy egyaltalan nem egyezhettel bele az egyuttletbe, mert meg nem voltal ahhoz szellemileg erett, hogy beleegyezhess. 14 eves korodtol korlatozottan cselekvokepes vagy, akkor mar nem buntetik oket.
2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahh. rendben köszönöm:)
2011. febr. 10. 22:04
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

14 év fölött senkit nem büntetnek meg.

nagyon helyesen, felelősségteljesen cselekedtél, hogy kértél 72 órás tabit.

2011. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem büntetnek meg.


Helyesen és felelősségteljesen? 14 évesen szexszelni? Erre egyik sem illik. De legalább megtetted, amit utólag meg lehet tenni. A kiszakadt óvszerek kora pedig újra eljött... mindig vannak ilyen történetek. Miért van, hogy én lassan 14 éve használok rendszeresen, de sosem nálam lesz selejtes? Na, mindegy. A válasz, hogy nem büntetnek meg jogilag. Max. az élet.

2011. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Azt hittem én vagyok az egyetlen szuperszerencsés, aki évek óta használ óvszert, és soha egyszer se szakadt ki nála. Mostanság tényleg mindenkinél kiszakad. Naháááát! De akkor van még egy ember, aki hasonlóan mázlista gumióvszer téren mint én.
2011. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Hiszed, nem hiszed, de felhúzás közben csattant el az óvszer. Nem akarom arra fogni, hogy a méreteim miatt:) Egyszerűen elszakadt.

2011. febr. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
OFF: Ha felhúzás közben szakad el az óvszer, akkor még nincs a hüvelyben, ergo: le lehet cserélni.
2011. febr. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

14 évesen egyáltalán felírnak 72 órást? Úgy tudtam, hogy gyerekeknek nem írhatnak fel ilyet.

De hová fajul ez a világ, hogy már a 14 éves gyerekek is szexelnek?

2011. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!