Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottál olyanról, ill....

Hallottál olyanról, ill. ismersz olyat, aki csak 2 hónaposan, v. később tudta meg, h terhes, és nem jelentkezett nála hányinger, mellfeszülés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az első terhességemnél én is így jártam.
2011. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek:) négy hónaposan tudtam meg, mensiztem stb, és csak rákszűrésre mentem de mikor doki mondta, hogy terhes vagyok, majdnem leestem a vizsgáló ágyról. Nem fájt a mellem, nem hánytam nem émelyegtem és nem éreztem semmit, a vérzésem három napig tartott minden hónapban,élénk piros és nem kevés.
2011. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, nét tesztet is csináltam mert babára gyúrtunk és nagyon nem vártam a mensiket, mind negatív volt.
2011. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
négy
2011. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az elos terhessegemmel magamon kivul voltam a hanyingertol es a mellfeszulestol, a masodiknal az eg vilagon semmit nem ereztem (annyi hogy kimaradt a verzes)
2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 eszo ***** válasza:
100%
igen, ismerek..volt csoporttársam már akkor vette észre, hogy terhes,amikor rúgott a baba..ráadásul fog.gátlót szedett addig végig..ugye ezért is jött meg neki..de semmi baja nem lett a babának..azóta már 2 éves nagykány:-)
2011. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ismerek: a nővérem!
2011. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyosóm 4,5 hónapósan tudta meg h babát vár, nem volt tervezev mert akkor volt 41, neki kimaradt a mensi de nem gyanakodot mert nagyon rendszertelen volt mindig neki és igy észre sem vette, azota már a gyerek 3 éves.
2011. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapos voltam mikor megtudtam, mert abba hagytam a gyógyszert, már szerettünk volna babát, de gondoltuk nem fog olyan gyorsan menni. Volt 1-2 mensim nagyon össze vissza számolni sem tudtam csak nagyjából. Mielőtt gyógyszert szedtem is nagyon össze vissza jött meg. Aztán egyik nap bele gondoltam munka közben, hogy már majdnem 4 hete nem jött meg. De először csak az jutott eszembe, hogy biztos kimaradt. De mivel olyan helyen dolgoztam ahol elég erős ragasztót használtam, inkább vettem egy tesztet, hát a T csík erősebb volt és előbb kijött mint a kontroll csík! :) Úgyhogy volt öröm, mintha csak tegnap lett volna!
2011. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!