Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után érezted, hogy...

Mennyi idő után érezted, hogy terhes vagy? Hányinger mikor jelentkezett, illetve mikor jelentkezhet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hetes terhes voltam,. mikor először jelentkezett a hányinger. Utána pedis sorra a többi ( szédülés, émelygés stb.) Ezek a tünetek végigkísérték a terhességemet. És még csatlakozott hozzájuk félidőtől a gyomorégés nagyon durva formában. De amúgy nagyon klassz volt terhesnek lenni. Most döntöttük el, hogy jöhet a második baba.
2011. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jelentkezett még :)


16 hetes km

2011. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére én is megúsztam hányinger, szédülés, émelygés nélkül! :) Lombikos vagyok, és a beültetés másnapjától fel van puffadva a hasam, néha ég egy kicsit a gyomrom, de semmi más tünetem nincs!

Teszteltél már? Mert a kérdésedből nem tudom eldönteni, hogy a nemvárt előtt vagy még, vagy már tudod, hogy terhes vagy?

11+5 hetes km

2011. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11-re nem várom. A teszt korai lenne. Az a szép hogy van már 2 babónk, de egyikkel sem volt semmilyen rosszulléttem. Pont emiatt tettem fel a kérdésem. Most 2 napja reggel és este émelygek. Folyamatosan felbüfögök. Erős lett a folyásom.
2011. márc. 31. 13:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent nálad az hogy 11+5 hetes?
2011. márc. 31. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
nem a 09.04 es válaszoló vagyok de a 11+5 hetes az azt jelenti h 11 hetes és 5 napos :-) Amúgy gratula neki, neked meg megy a drukk ++++
2011. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg. Hát én nem ma szültem.
2011. ápr. 1. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt is, és azt is, hogy megválaszoltad a kérdést! Azóta már 12+2 hetes vagyok! :))))

A kérdezőnek én is nagyon drukkolok! Remélem 11én nem fog megjönni, azért majd írj, hogy mi van!

2011. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ma reggel megjött. :(
2011. ápr. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!