Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ez terhesség...

Szerintetek lehet ez terhesség, vagy csak szimplán ennyit késik?

Figyelt kérdés

Most 5-én kellett volna megjönnie,de nem jött meg 9-én teszteltem de azt mutatta hogy nem vagyok terhes,ja és még mindig nem jött meg.Nem tudom hogy most akkor mi van?

Az első terhességemnél még várni se kellett tesztelésnél,olyan szépen megjelent a két csík.


Ráadásul ma megyek vissza dolgozni gyes mellett.

Szeretnénk kis tesót ,már fél éve próbálkozunk.


2011. júl. 11. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem innen senki nem fogja tudni, minden terhesség más. Vagy elhasználsz még pár tesztet vagy elmész nőgyógyászhoz (vérvétellel is ki lehet mutatni) vagy vársz...
2011. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 6.án kellett volna megjönnie,de a mai tesztem is negatív:( Nem tudom mi van

2011. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem is 5.-én kellett volna megjönnie, azóta 3 teszt negatív, a mai is. Mi is 6 hónapja próbálkozunk. A ciklusom mindig rendszeres volt eddig. Tegnap nagyon megijedtem, barnáztam és jött egy kis piros vér is. Dokit felhívtam, reggel megyek ultrahangra és vérből megnézik van-e hcg. Hát nagyon örülnénk a picurnak, de ha meg nem vagyok terhes jó lenen, ha már megjönne, mert mostmár így teljes a káosz, így már azt sem tudom mikor lesz peteérésem. Reménykedek, hogy nem valami hormonzavar vagy ciszta, eddig még semmi nőgyógyászati problémám nem volt.

Drukkolok neked!

2011. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem se késett még max 1 napot.

De tegnap du megjött :(

Azért köszike a válaszokat!

2011. júl. 12. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!