Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozi teszt valakinek...

Halvány pozi teszt valakinek hozott már babát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bizony ám :) ... most lesz 8 hós, kis örökmozgó a halvány pozim :)

Amikor halvány pozi lett nem voltam gyakorlott, és azt hittem csak az erős csík a csík. Emlékszem egy kedd este csináltam, halvány pozi lett de kidopbtam. Hétvégén reggel megismételtem és olyan erős két csík volt hogy csak na :)

Szóval a két csík még ha halvány is pozitív! :) gratulálhatok???

2011. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan halvány volt, hogy majd kigúvadt a szemem, és már 2,5 éves!
2011. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is halvány pozi volt a nem várt előtti nap,majd másnap erősebb volt harmadnap meg nagyon erős.tehát itt baba lessz.ugyhogy ne aggódj.
2011. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyira halvány volt, hogy azt is csak időn túl lehetett látni:)

Most vagyok 36 hetes km

2011. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2011. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, kettőt is :)nekem csak a nem várt után 3-4 nappal lett erős.
2011. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom,és mindenkinek gratulálok. Én nem tudom mit higyjek. Kedden csináltam egy tesztet,ránéztem és ki is dobtam, mondván:megint egy negatív.Aztán később észrevettem rajta egy nagyon halvány csíkot.Nem tudom ez most mi?
2011. jan. 12. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát az időntúli nem mindig jön be. Én szombaton teszteltem időn túl pozitívat, de ma már egyértelmű negatív volt, később se lett pozi,a hőm is leesett és meg is jött.

Azért persze lehet, hogy neked nem ez van :)

2011. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok,h. mivel időn túl lett halvány 2.csík,nem hiszem hogy terhesség.Bár ne lenne igazam........
2011. jan. 12. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is olyan volt hogy már dobtam volna ki és akkor láttam meg egy halvány csikot...

Azóta nem is jött meg és a csik naprol napra erősebben jön ki-.Tegnap 1 másodperc alatt kijött a 2 csikj:D

2011. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!