Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a magzat felszívódik,...

Ha a magzat felszívódik, akkor már akár ma délután is halványabb lenne a teszt?

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdezem. Szegény húgom aggódik! 5 hetes és mára még az a kevés tünete sem jelentkezett, ami eddig volt, viszont még tegnap is erős teszjei voltak! Nem tudom megnyugtatni! Csináljon esetleg még egy tesztet? Ha esetleg felszívódott a magzat, akkor halványabb lenne. Egyébként azt mondja nem görcsöl és nem vérzik!
2011. ápr. 20. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ennyire aggódnia, mert ezzel többet árthat, ha idegeskedik. Tüneteknek nem kötelező lenni mindig. Terhességnél a tünetek jönnek-mennek.

Ha nem görcsöl és nem vérzik, akkor nincsen semmi probléma!

Pihenjen minél többet és ne a negatív dolgokra gondoljon, hanem arra, hogy kisbabát vár és örüljön neki, mert minden a legnagyobb rendben van!

2011. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is próbálom ezzel nyugtatni,hogy ha nem vérzik, nincs erős görcs, akkor nyugi! Csak nem érti,hogy ma miért nem érez semmit!

De mondtam neki én is,hogy be fogja vonzani a rosszat!

2011. ápr. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!