Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie a menszeszemnek, de csak pár csepp volt, és ma is viszonylag kevés. Pár hete kezdtem el fogyókúrázni és rendszeresen mozogni, de olyan sokat még nem fogytam. Lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
(nem szeretném)
2008. jan. 23. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem írtad,hogy álltalában pontos szokott e lenni a menzid,illetve van e más terhességre utaló tüneted.Szerintem csinálj egy tesztet reggeli első vizeletből és megtudod.
2008. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen fogyókúra? Koplalsz? Ha igen, amiatt is késhet/kimaradhat a menstruációd. Csinálj egy tesztet.
2008. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En tavaly vegigcsinaltam egy 90 napos dietat egy honap utan az egyebkent 5 napos menstruaciom 3 napra csokkent es igy tovabb....ugyan elveztem, hogy kevesebb ideig tart de igen, lehetseges, hogy ezert "gyengebb" a menstruaciod.

Masfel evvel ezelott teherbe is estem ami termeszetes uton el is ment ( sajnos v. hala a jo Istennek ). Tuneteim azon kivul, hogy a hormonjaim raketamod elindultak az eg fele ezzel harpiava valtoztatva engem, mast nem ereztem...csak a dobbenetet a mensi egy hetes kesese es a teszt pozitiv volta miatt...

2008. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én írtam a kérdést. Fogamzásgátló tablettát szedek, és rendes szokott lenni a menszeszem, bár az utolsó is kevesebb volt a kelleténél. És nem koplalok, inkább odafigyelek arra hogy mikor eszek és mennyit.
2008. jan. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!