Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám késleltetni a...

Hogyan tudnám késleltetni a menzeszem és ezzel együtt a peteérésem?

Figyelt kérdés
Olyan -lehetőleg homeopátiás- szerre lenne szükségem amivel néhány napot késleltethetném a menzeszem és így a peteérésemet. A férjem külföldön dolgozik elméletileg február 25-én jöhet haza. Annyi lenne ezzel a problémám, hogy elméletileg február 7-én kellene megjönnie és 22-én lenne peteérésem. A szerencsére nem akarom bízni, mert ritkán késik. Fogamzásgátlót nem szedek (és soha nem is szedtem), mert kisbabát szeretnénk.
2011. jan. 13. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott késni, amikor nekiállok erőteljesebben sportolni egy bizonyos idő után.

De a peteérést nem tudom, ez befolyásolja-e?


A férjed megy is vissza? Nem ehet eltolni a köv. hónapig?

2011. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem megy vissza. El lehetne tolni csak igazából nem tudom, hogy márciusban mikor lehetne itthon amikor nekünk is jó (hivatásos katona és egészségügyi vizsgálatok hada, visszafogadó ünnepségre való gyakorlás -ami kb 1 hét- stb. Nem biztos, hogy hazajöhetne hétköznap, lehet hogy csak hét végén... Nagyon be vagyunk már indulva a baba témára (már van egy lányunk és imádjuk) és jó lenne minél előbb elkezdeni a kis tesó projektet. Azt hallottam, hogy a citromlé jó erre csak nem tudom, milyen formában és mennyit (sima citrom leve vagy kész üveges citromlevet 2dl vagy 1 litert 1 nap. Imádom a citromot, úgyhogy ezzel nincs gond.
2011. jan. 13. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:

A citromlé nekem is beugrott, de nem akartam hülyeséget írni :)


Remélem azért összejön Nektek!


És a párod meddig lesz kint? Ha meglesz a második baba is, akkor azért lesz folyamatos segítséged?

2011. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Augusztus 10-én ment ki és várhatóan február 25-én jön haza (véglegesen). 6 hónapos volt a külszolgálat és 1 évig nem is jelentkezhet ilyenre (elbírálás + kiképzés kb 6 hónap). Tehát belátható időn belül már nem megy vissza. Ha ki is megy valamikor az legkorábban és 1,5-2 év. Segítség? Rajta kívül senki, pedig anyámék 1 utcára laknak és havi 1x még nagy bevásárolni sem visznek el, pedig az üzemanyagot is kifizetném (nemhogy a gyerek körül bármit, ha orvosi vizsgálatra megyek is könyörögni kell, hogy vállalja el -pedig nem mulatni akarok menni-, ja és 1 héttel előtte szoktam szólni)... Köszönöm a jókívánságokat! Remélem én is, hogy összejön...
2011. jan. 13. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen a hozzáállásuk a nagyszülőknek :(

Mekkora a lányod? Már biztos segítene a kistesó ellátásában :)

Mi augusztusra várjuk a kistesót, a lányom másfél éves. Mindig simizi a hasam, és mondja, hogy "baba" :) Nem beszél még, de ezt tudja mondani. Kívánom, hogy hamarosan Neked is legyen benne részed :)


Na, gyorsan utána olvastam. Mindenhol a nagyobb mennyiségű citromot ajánlják. Állítólag 1-2 nappal eltolja.


Sajnos más érdemlegeset nem találtam :(

2011. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de attól még,hogy a vérzést 1-2 nappal eltolja, a peteérést szerintem nem!
2011. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy! Elméletileg a menzesz és a peteérés időpontja összefügg. Az lesz a legjobb ha használom az ovulációs mikroszkópot és dolgozunk serényen a babaügyön. Nekem is másfél éves a lányom nagyon régóta mondjuk neki, hogy lesz majd kistesója. Magától felhúzza a pólóm puszit ad a hasamra (van úgy hogy én egyet sem kapok a "kistesó" meg legalább 20 egy nap). Nagyon szereti a babákat (van egy 10 hónapos húgom - egy "alomból valók vagyunk" - és őt nagyon szereti dajkálni.). Nagyon jó egészséget kívánok nektek és még egyszer köszönöm a segítséget!
2011. jan. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!