Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem várom, van aki...

Hétfőre nem várom, van aki velem izgul? Tünet? Nekem van egy kis barnázásom ( pedig menszi előtt nem szokott) tehát nem tudom mi van. Puffadni fel vok puffadva elég jól! Jobban mint menszi előtt! Sokkal! Meg szurkál az oldalam.

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is szívessen izgulnék gyermekem de nekem már felesleges.

N/69

2011. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Ezt nem értem.
2011. jan. 13. 23:42
 3/7 anonim válasza:

Én 21-re péntekre nem várom. És igen, izgulok! :))

Tünetem van bőven, szinte mind, viszont ma csináltam egy tesztet, de nem mutatott semmit.

2011. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hétfő-kedd környékére nem várom!

A felpuffadás és szúrkálás nekem is meg van NAGYON!!!Az éjszakai pisilés szintén a mellem viszont szinte egyáltalán nem fáj pedig ilyenkor már nagyon szokott!!!

Az első válaszoló a végére írta,hogy N/69 ami azt jelenti,hogy 69 éves nő így egyértelmű,hogy ő már biztosan nem lesz terhes persze ha valós a nem és a kor.Ha nem akkor jó mulatást neki biztosan élvezetes más "nyomorán"poénkodni!

Hát majd ki derül mi lesz hétfőn!!!

Gy.

2011. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Tegnap csináltam Gabriel tesztet, de negatív. Lehet, hogy korán volt. Veled mizu?

2011. jan. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja, ez kimaradt: én vagyok aki 21-re nem várja. Az összes tünetem megvan, hányni kb 2 naponta szoktam, állandóan édességet ennék, szédülök, és nagyon fáj a hátam. 37,3 a hóm minden nap szinte.
2011. jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*hőm :)
2011. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!