Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Nekem ez...

Mikor teszteljek? Nekem ez picit bonyolult (többit lent)

Figyelt kérdés

Elméletileg még meg van a mensesem,de nem a szokásos mennyiségbe.Az első nap semmi eltérés nem volt,de a 2.3.nap fele annyi,ma meg(a 4.napon)szinte el is múlt.Mikor teszteljek,mikor már teljesem elmúlik?

Amúgy ha a 2-3 óránkénti pisilés sűrű,akkor sűrűn kell pisilni(vagy hogy csak 1 óra telik el)

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jan. 14. 10:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Minek tesztelnél, hiszen a mensid megjött, fölösleges.

Ha sűrűn kell pisilned, fel vagy fázva.

2011. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Hát menstruáció mellett a terhesség esélye igen csekély... Ha mindenképp tesztelni akarsz, akkor várd meg, amíg vége lesz a vérzésednek. De szerintem teljesen felesleges...
2011. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek előttem szólókkal....ha megjött akkor nagyon kicsi az esély, szóval ha nagyon akarsz akkor várd meg míg elmúlik, de ha terhes lennél nagy valószínűséggel nem jött volna meg.
2011. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
lehet én vagyok a hülye,de ezen az oldalon többször is olvastam,hogy ha megjön és SOKKAL kevesebb,és rövidebb ideig tart,az utalhat terhességre.Most is tele van az oldal ilyenekkel,de mindegy.Lehet ti pont nem olvastátok...
2011. jan. 14. 11:28
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Van hogy több vagy kevesebb a vérzés mennyisége, nem lehet mindig egyforma. Befolyásolhatja gyógyszer, idegi állapot stb. a mennyiséget.
2011. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Azt írtad, hogy az első napon nem volt eltérés. ha terhes lennél, már az első napon is kevesebb lett volna a vérzés-szerintem. Én a helyedben nem élném bele magam a babába most...
2011. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Gyógyszert nem szedek,idegi állapotom tökéletes.

Több helyen is olvastam róla(most a google-ban)hogy vannak kivételek.Sőt talán pár kérdéssel arrébb lehet olvasni,hogy van akinek olyan mint előtte(mennyiségbe is,és hosszúságra is)mégis terhes.

2011. jan. 14. 12:40
 8/24 anonim ***** válasza:
Na akkor tesztelj most, ha ennyire szeretnéd. De egyébként nem kellene ám mindent elhinni, amit a neten olvasol. Ha igaz lenne, hogy annyian teherbe esnek pl tabletta mellett, akkor nem lenne valami megbízható a gyógyszeres védekezés. Nekem annó az unokatestvérem esett úgy teherbe kétszer is, hogy gyógyszert szedett és még a menstruációja is megvolt egészen a 13. hétig. ja, és másodszorra se vett észre semmit. Persze apuka egyszer sem tervezte a gyereket. Hiába, vannak még csodák...:D :D :D
2011. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem értem akkor miért írtad azt,hogy kizárt ha a családodban is volt már ilyen.Én csak arra szerettem volna választ kapni,hogy most teszteljek vagy pár nap múlva.

Amúgy a párommal megszakításos módszerrel "védekezünk" úgy-hogy ha úgy nézzük nem kizárt,és néha a hasam alja(a méhnél)úgy fáj,persze csak tompán,mint a kislányomnál.

2011. jan. 14. 13:00
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi erővel minden mensizéskor tesztelhetnél.
2011. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!