Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok kérdés tennék fel amit...

Sok kérdés tennék fel amit nem értek. Aki tud válaszoljon? Köszi.

Figyelt kérdés

Utolsó mensim december 8-án volt.Pém 30-án.

Most szerdán kellett volna(inkább nem kellett volna)megjönnie.

Nem is jött meg.Tegnap délután és ma reggel csináltam X-epil tesztel negatívokat.Ma a dokimnál voltam és csak 24-re kaptam időpontot uh-ra,azt mondta,hogy jövőhéten csináljak egy tesztet nem kell naponta.És ha nem jön meg a havim akkor gyógyszeresen kell meghozni.

November óta nem szedek fog gátlót és eddig mindíg megjött rendesen.

Elevitet szedek és folsavat.

Valakivel történt hasonló?Teljesen ki vagyok lelkileg,mert vagy jöjjön meg és tudjam mi a helyzet vagy a teszt legyen pozitív.Ja és nagyon fájnak a cicijeim.


2011. jan. 14. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az X-epil jó teszt, de nagyon nem érzékeny. Nekem akkor is halvány volt, amikor másik 25-ösön sokkal erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll. Csak regel tesztelj, de másfajtával. Teljesen biztos vagy a 30-i ovuban? Nekem ovu után 14 nappal reggel nagyon halvány lett, délután Medi-labbal erős.
2011. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is gyógyszert szedtem miután abbahagytam a 3. hónapra már terhes lettem. Én is szerdára nem vártam nem is jött meg, tök száraz voltam , sokat pisiltem, a cicim nem emlákszem hogy érzékenyebb lett volna. De a Gabriel teszt nem várt napján halvány csíkot mutatott. :)


Reggel tesztelj, első vizeletből. Szorítok.


Üdv: 36 hkm

2011. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok biztos benne,hogy akkor volt-e az ovum,mert nem használok ovus tesztet.A kismama oldalon levő kalkulátort használtam.
2011. jan. 14. 13:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jan. 14. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
vele is igy volt mikor abbahagytam a fogamzasgatlot. 1szer megjott aztan meg nem es csinaltam a teszteket naponta ami persze nega lett majd lattak uh-n hogy sok kicsi cisztam lett , kaptam duphastont amitol megjott aztan clostit es megint duphaston es egybol sikerult is a baba...
2011. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a kalkulátorokat használd, főleg, hogy gyógyszer után vagy. Ovuteszt, vagy hőmérő. Így később is lehetett ovud, és azért lehet negatív a teszt.
2011. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!