Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszttől az orvosig?...

Pozitiv teszttől az orvosig? Izgultatok?

Figyelt kérdés
természetzes hogy félek?nem tudom mi vár rám...Ugy izgulok.alig várom hogy itt legyen az a nap
2011. jan. 14. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

:) Én nem izgultam, bár a babám nem tervezett, így nem is vártunk rá sokat...se keveset:)

Az első pozitív teszt után vettünk még egyet...erős két csík volt, szóval butaság...de nem mindig hiszel a valóságnak:) A 12. heti uh-t vártam, és most, hogy egyre jobban benne vagyok, változik a testem, olyan dolgokat érzek, amiket előtte még soha...most kezdem egyre izgatottabban várni a kórházi látogatásokat.

2011. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon. Addig is tesztelgettem. De ez semmi, van olyan, aki napi 3 tesztet csinált, míg elért oda.
2011. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
borzasztó,tudni ,gondolkozni hogy vajon ott van e,jol van e,nő e...hmmm
2011. jan. 14. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de talán az volt a terhességem legizgulósabb időszaka. :-) Na nem csináltam napi három tesztet (igazán egyet sem, csak az elsőt), de végig úgy gondoltam rá, hogy van egy pozitív tesztem, aztán majd eldől, mi lesz belőle. Nagyon féltem, hogy gond lesz, és nem akartam magam beleélni.

Ja, még talán ehhez fogható izgalom, amikor mentem a Down-teszt eredményéért.

Mikor mész egyébként? Sokáig kell még izgulni?

2011. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szia..hát..vasármap óta izgulok és jövöhét szerdáig kell még kihuznom:D
2011. jan. 14. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor még ötöt kell aludni... Kitartás! :-)
2011. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Nagyon jó egészséget nektek!Boldog babavárást!
2011. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Igyekszem kitartani csak telnének gyorsabban a napok:D
2011. jan. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!