Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, kismamák ti is...

Anyukák, kismamák ti is izgultatok az első komoly együttléteteknél a párotokkal? Mármint amiből kisbaba lett.

Figyelt kérdés

Szeretnénk babát de amiből lehetne túl izgulom.. Nem merem engedni neki azt, tudjátok.. Nem gondoltam, hogy a férjem ennyivel lazábban kezeli majd. :):):)

Van valami jó relaxációs, feszültségoldó technikátok erre a dologra?

Esetleg egy-két jó cikk, olvasnivaló?


Köszönöm a válaszokat!


:)


2011. máj. 18. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség a szexben, ha babát akarsz?
2011. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?!?!!? A kérdést sem értem. Nem merem neki engedni azt.... MIT?????????
2011. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
dobj be előtte egy felest, te meg fogsz nyugodni, a párodnak valószínűleg nincs szüksége ilyesmire ;)
2011. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Eddig védekeztünk, már nem szeretnénk.


De én ettől vagyok kicsit feszültebb, hogy engedjem végig az aktust.


Nem értem mit nem értetek?

2011. máj. 18. 21:28
 5/20 anonim ***** válasza:

Azt nem értjük, hogy ha babát szeretnétek, akkor miért nem engeded végig az aktust!:) Ha félsz ettől akkor nem lehet, hogy mégsem állsz készen?

Nekem pl meg sem fordult a fejemben, hogy féljek! Annyira csináltuk, mint a huzat!:) Mékis két évbe telett összehozni...

2011. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha babát akarsz,akkor miért izgulsz? Ha nem védekeztek,akkor szeretkeztek,amikor jól esik,teherbe fogsz esni! Természetesen e férjednek engedd meg,hogy benned menjen el. Már ha erre gondoltál,hogy nem engeded. Enélkül soha nem lesz babátok.
2011. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk babát. Bennem van egy kis félsz. De azt gondolom kell is ennyi, természetes. Sokakban nincs, azért szülnek egyesek 5 gyereket 5 apától 15 éves koruktól kezdve. Bár ez egy másik téma. :)

A lényeg, hogy nem tudtok valami jó technikát?


Kedves válaszoló, jó neked, hogy erőd sem volt védekezni. :):)

2011. máj. 18. 21:36
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, hogy a szeretkezésünk úgy fejeződik be.. :)
2011. máj. 18. 21:38
 9/20 Argloss ***** válasza:
100%

Azt nyilván tudod, hogy mit kell csinálni, hogy lehetőség legyen egy új élet születésére.

Úgy tűnik félsz feladni a mostani életedet. Egy baba rengeteg gonddal jár. A kapcsolatod is meg fog változni egy picit a férjeddel. Nem ti lesztek a fontosabbak, hanem a kicsi. Ez nem technika kérdése, hanem, hogy valóban annyira akarod-e a babát, hogy némi kellemetlenségen is átmenj...

2011. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, jól látod kedves utolsó a problémát.


De nem az eddigi életem feladása, hanem inkább az ismeretlentől való félelem tart vissza.


Most azt érezzük inkább, hogy hiányzik valaki/valami az életünkből és nem tudjuk enyhíteni sehogy ezt a dolgot. Lehet, hogy jönni szeretne már valaki? :)


Egyébként minden további nélkül szentelnénk életünket a babának és a velejáró dolgoknak, szóval még arra sem mondanám, hogy probléma lenne az életünket átformálni.


Csak a kivitelezés... Na, itt akadtam meg. Ilyenkor mi van?! :)

2011. máj. 18. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!