Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor hőmérőztetek, hol...

Mikor hőmérőztetek, hol mértétek? Én mértem ma reggel szájba is, ott 36.5, és megmértem hüvelybe is ott meg 37.5! Melyik a jobb? Nincs peteérésem, csak azt olvastam, hogy ha valaki terhes akkor is magasabb a hő!

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van,aki szerint a hüvely a jobb. szerintem meg mindegy,a lényeg,hogy mindig ugyan ott legyen mérve és hogy előtte semmit nem szabad csinálni,se pisilni,de inni,se semmit. Ahogy felébredsz,a legelső mozdulat a hőmérő legyen. és ha lehet akkor mindig ugyan abban az időszakban. Én szájban mérem. Hogy magasabb a hő terhesség alatt? Nos az alaphőnél magasabb. Amikor nem voltam terhes,akkor a pé-utáni időszakban, közeledve a mensihez 37,1. 37,2 -ket mértem,majd a mensi első napján leesett. Aztán amikor terhes lettem,akkor pé-után, nem mértem 37-et se,csak 36,8-akat. A nemvárt után kb 3-4 nappal ment fel 37,ill 37,1-re, majd maradt a 36,9-nél.

Üdv 5 hetes k.mama

2011. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

A szájban nem olyan állandó a hőmérséklet. Ha csak pár órát nyitott szájjal alszol, már nem stabil a hő amit ott mérsz.

De egy egy mérésnek semmi értelme, hiába magasabb a hőd ha nem tudod minél kell magasabbnak lennie.

2011. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!


Feltennéd a babás görbéd?

2011. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

remélem sikerült.

2011. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudtam minden nap mérni,de a lényeg így is látható: pé dec.21-én, 4-re nem vártam.
2011. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudod mennyire örülök ennek a görbének

Becsatolom neked az enyémet, ami egyenlőre hasonlít a tiedre, remélem így is marad.


[link]

2011. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szorítok,hogy + teszt és egészséges baba legyen a végeredmény!!!!

:)

2011. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi szépen, én is remélem így lesz. :)
2011. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!