Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Tegnap múlt el a...

Mitől lehet? Tegnap múlt el a mensesem reggel óta nagyon szúr a jobb petefészkem ha előre hajolok alig tudok vissza egyenesedni!

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet felfázás, vagy a menstruáció alatt magától kipukkanó ciszta még nem pukkant ki... Amugy a vakbeled is jobb oldalt van...és ha az fáj, tényleg nem tudsz kiegyenesedni - ezt már tapasztalatból tudom. Nézd meg, hogy nincs-e hőemelkedésed! Jó egészséget!
2010. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát reggel kicsit melegebbnek éreztem magam de nagyon be is van keményedve a hasam!Köszönöm a gyors választ :)
2010. jún. 25. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért,mert arra utaló jeleket is írtál,valaki menstruál terhessége elején,pont egy ismerősöm járt most így,rendesen megjött neki és közben kismama.Alig akarta elhinni,de most már nagy az öröm.Ti szeretnétek a babát?Minden jót!
2010. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha vakbeled lennék az egyfolytában szúrna nem?Mert nekem csak néha és ha pisilek nem fáj úgyhogy sztem nem felfázás!Hát már 2 hónapja próbálkozunk és minden nap szexelünk!Az én bnőm is 3 hónapos terhes koráig menstruált rendesen és van egy egészséges 5 hónapos gyönyörű szép kislánya!

Lehet hogy majd tesztelek egyet

2010. jún. 25. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp és majd írd meg az eredményt!Drukkolok neked!!!

2-ik válaszoló voltam.

2010. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Reggel tesztelek és majd megirom az eredményt!

Jah és igen amúgy szeretnénk a babát!

2010. jún. 25. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény????
2010. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Negativ:(
2010. jún. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!